چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۱:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۵۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ساعت ۱۱:۲۵

پرده برداری پلیس خراسان شمالی از راز یک جنایت خانوادگی

 سرپرست پلیس آگاهی استان از دستگیری 3 نفر قاتل پیرمرد خوش پوش در یکی از روستاهای بجنورد خبر داد.
پرده برداری پلیس خراسان شمالی از راز یک جنایت خانوادگی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سرهنگ"مسعود رستگار" با اعلام جزئیات این خبر گفت: سال گذشته در یکی از روستا های حوالی شهرستان بجنورد پیرمرد خوش پوشی به صورت مشکوک فوت می کند که بلافاصله توسط فرزندانش تشییع و به خاک سپرده می شود.

وی با اشاره به اینکه فرزندان این فرد علت مرگش را گازگرفتگی اعلام کردند، افزود: این پرونده در همان زمان بسته شد و به بایگانی رفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه چندی پیش در پی اعلام گزارشی مبنی بر اینکه آن پیرمرد در همان زمان توسط افرادی به قتل رسیده، تصریح کرد: پرونده بایگانی شده مجددا مفتوح و با جدیت بیشتری دنبال شد.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان ابتدا با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع جنایت اعزام شدند و تحقیقات خود را شروع کردند، ادامه داد: کارآکاهان زبده پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و تخصصی دریافتند که قاتلان این پیرمرد همسر و پسر و عروسش  بودند که مقتول را به علت مشکلات خانوادگی به قتل رسانده و طوری وانمود کرده بودند که مقتول به علت گازگرفتگی فوت شده است.

سرهنگ رستگار با اشاره به اینکه در همین رابطه 3 نفر از اعضا خانواده این پیرمرد که در این جنایت نقش داشتند توسط پلیس دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند، یاد آور شد: متهمان در نهایت توسط پلیس و بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرپرست پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه یک بار دیگر پلیس ثابت کرد که در انجام رسالت خود دقیق است، خاطر نشان کرد: هدف نهایی پلیس برقراری نظم و امنیت در جامعه است و در این رابطه اگر افرادی بخواهند به هر دلیل امنیت و آرامش را مختل کنند قطعا با برخورد قاطعانه پلیس روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک