پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۶:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۰۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ساعت ۱۳:۱۶

مرگ تکان دهنده لادن ۲۴ ساله بعد از بزم مستانه / در غرب تهران رخ داد + عکس

مرگ زن جوانی که در حال مستی در اتوبان کشته شد، پسرجوان را به دردسر انداخت.
مرگ تکان دهنده لادن 24 ساله بعد از بزم مستانه / در غرب تهران رخ داد + عکس,

مرگ فجیع زن 24 ساله تهرانی در اتوبان

رسیدگی به این پرونده به دنبال برخورد خونین چند خودرو با یک زن در اتوبانی در تهرانسر آغاز شد.در بررسی ها روشن شد زن ۲۴ ساله به نام لادن در حال عبور از عرض خیابان بود که چند خودرو با وی برخورد کرده اند و وی کشته شده است.

جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و خانواده وی شناسایی شدند.

مادر لادن به ماموران گفت : چند ساعت قبل مرد جوانی به نام اکبر با من تماس گرفت و گفت کیف و وسایل دخترم، داخل خودروی او جا مانده است. وقتی با اکبر قرار گذاشتم و وسایل دخترم را تحویل گرفتم،پلیس با من تماس گرفت و گفت دخترم در اتوبان تصادف کرده و جان سپرده است. من از شنیدن این خبر شوکه شده بودم.

مادر گریان ادامه داد: اکبر از قبل دخترم را می شناخت و با او رابطه دوستانه داشت. او در مرگ دخترم مقصر است و از او شکایت دارم.

آشنایی با لادن

به دنبال این شکایت، اکبر شناسایی و بازداشت شد. وی گفت : من و دوستانم از مدت‌ها قبل برادر لادن را می‌شناختیم.او ساقی مشروب بود و بیشتر اوقات برای خرید مشروب سراغ او می رفتیم. در همین رفت و آمدها بود که با لادن آشنا شدم. آخرین بار برای خرید مشروب سراغ برادر او رفته بودم اما در خانه نبود به همین خاطر لادن به من مشروب داد. من هم از او خواستم تا سوار خودرو شود و همراه من و دوستانم در خیابان ها گشتی بزند.

اکبر ادامه داد: ما به همراه لادن برای تفریح به بیرون رفتیم و با هم ناهار خوردیم. ما در خودرو مشروب خوردیم اما یک باره حال لادن بد شد. او در حال مستی شروع به داد و فریاد کرد. لادن عصبانی بود و مدام فریاد می کشید. در حوالی تهرانسر از من خواست تا پیاده اش کنم. من در حاشیه اتوبان او را پیاده کردم و به همین خاطر کیف و وسایل همراه او در خودرو جا ماند. همان موقع با مادر لادن تماس گرفتم تا کیف و وسایلش را به او برگردانم اما چند ساعت بعد متوجه شدم لادن در تصادف رانندگی کشته شده است.

در دادگاه

در حالی که مادر لادن اصرار داشت اکبر در مرگ دخترش دست داشته علیه او کیفر خواست صادر شد و اکبر 30 ساله دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه مادر لادن گفت : من درخواست قصاص ندارم.حتی اگر اکبر با چاقو هم دخترم را کشته بود حاضر نبودم قصاص شود اما چون می دانم اکبر دختر مرا به بیرون برده و به او مشروب خورانده است و او را در حالت مستی در حاشیه اتوبان از خودرو پیاده کرده برایش مجازات می خواهم. او باید تاوان کارش را بدهد. من از طرف خودم و نوه خردسالم درخواست دیه دارم.

سپس اکبر در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : من در مرگ لادن هیچ دخالتی نداشتم. من اصلا متوجه تصادف او نشده بودم. پس از خوردن مشروب، لادن شروع به داد و فریاد کرد و به همین دلیل او را در حاشیه اتوبان از خودرو پیاده کردم. من تنها جرمی که مرتکب شدم این است که مشروب نوشیدم و حاضر نیستم پولی به اولیای دم پرداخت کنم.

اظهارات شاهد در دادگاه

سپس شوهر خواهر اکبر که به طور اتفاقی صحنه تصادف را دیده بود به عنوان شاهد در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من صاحب یک خاور هستم و با خودروام در شهرداری کار می کنم. آن روز اتفاقی در حال عبور از تهرانسر بودم که دیدم یک زن با مانتوی قرمز در حالی که تلو تلو می خورد از عرض اتوبان عبور کرد. خودروها برایش بوق می زدند اما او بی تفاوت با آرامی در حال عبور بود تا این که خودرویی به آرنج او برخورد کرد و زن جوان چرخی زد و دوباره به راهش ادامه داد.

این شاهد گفت : من از اتوبان گذشتم اما هنگامی که به دوربرگردان رسیدم و به لاین مخالف رفتم ، دیدم مردم آن طرف اتوبان جمع شده اند. همان موقع خودروام را پارک کردم و پیاده شدم و دیدم چند خودرو با زن جوان برخورد کرده اند و جسد او چند متر آن طرف‌تر پرت شده است.من همان روز این ماجرا را برای خانواده ام تعریف کردم اما چند روز بعد وقتی اکبر بازداشت شد، شوهر خواهرم به من گفت احتمالاً اکبر متهم پرونده ای است که تو شاهد کشته شدن قربانی آن بوده ای. به همین دلیل همان موقع به پلیس آگاهی رفتم و ماجرا را تعریف کردم.

با پایان اظهارات شاهد ماجرا، قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده اظهار نظر کنند.

 

انتهای پیام/ رکنا 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک