دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۴۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ساعت ۱۵:۹

جانشین فرمانده‌کل سپاه: پارامترهای قدرت ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پارامترهای قدرت جمهوری اسلامی ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست.
جانشین فرمانده‌کل سپاه: پارامترهای قدرت ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست,

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج, سردار سرتیپ پاسدار سردار علی فدوی پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام(ص) اظهار داشت: انسان هر وقت در کردستان حضور پیدا می‌کند و هر زمان از این خطه سخن به میان می‌آید، باید ابتدا یاد و خاطره بزرگمردان و جوانمردانی که بیش از 40 سال در این دیار حضور، ایستادگی، جانفشانی و شهید شدند، گرامی داشته شود.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب تصریح کرد: بسیاری از بزرگان سپاه همچون شهیدان بروجردی، کاظمی، همت، خرازی در خطه کردستان حضور داشته و افتخار شهادت نصیبشان شد.

وی با بیان اینکه یاد شهدا برای بازماندگان خیر و برکت است، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری فرزند پیامبر، نهضت جهانی شد.

سردار فدوی با اشاره به ایستادگی رزمندگان در برابر دشمنان گفت: از همان روزهای اول انقلاب تاکنون، نظام جمهوری اسلامی براساس و مبنای قرآن و مبارزه با کفر و استکبار پیش رفته و همواره پیروز بوده است.

وی با بیان اینکه مستکبران از همان ابتدا متوجه سیر انقلاب بودند، اظهار کرد: استکبار جهانی در سال 65 متوجه شدند که صدام موفقیتی برای آنها ندارد و از پس کار برنمی‌آید خودشان در کربلای 5 مستقیم با ما وارد درگیری شدند و پس از جنگ 8 ساله نیز دشمنی آنان با ایران تمام نشد و در ابعاد فراینده‌تر ادامه پیدا کرد.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه و استکبار جهانی بیش از 40 سال و 8 ماه با ایران دشمنی داشته‌‌‌‌‌اند، به نقشه‌ها و توطئه‌های آنان اشاره کرد و گفت: پارامتری کنونی قدرت ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست و آنان فهمیده که ریشه‌های انقلاب محکم‌تر از این حرف‌هاست.

وی با یادآوری اینکه نتایج انقلاب اسلامی با نتایج استکبار جهانی قابل مقایسه نیست، عنوان کرد: ما در سال 57 در کجا قرار داشتیم الان کجا هستیم، استکبار جهانی کجا بود و در حال حاضر کجا قرار دارد اما این معادله برای آنها قابل فهم نیست.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نتایج حاصله، نتیجه عمل به وعده‌های خداوند است و این موفقیت از صدر اسلام تاکنون وجود داشته و همچنان ادامه دارد و تقدیم بیش از 200 هزار شهید یکی از ادله‌های قوی و شاخص‌های بزرگ برای اثبات این امر مهم است.

وی افزود: شهید شدن رزمندگان و پاسداران انقلاب اسلامی مربوط به روزهای اول انقلاب نیست بلکه از آن روزها آغاز شده و شهادت همچنان ادامه دارد.

سردار فدوی یادآور شد: در همه وعده‌های خداوند شرط وجود داشته اما شروط را باید بندگان خدا به‌جای آورند که خوشبختانه شروط در انقلاب و نظام اسلامی انجام شده و بهترین نتایج رقم خورده است.

وی تاکید کرد: پاسدار باید تکلیفش را انجام داده، مشروط به اینکه به وعده‌های خدا نیز عمل کند چراکه اگر ما به تکالیف خود عمل نکرده خداوند که با کسی رودربایستی ندارد.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و گرفتاری مردم کشور نتیجه کم‌کاری است، افزود: اگر پای کار می‌رفتیم، قطعاً گرفتاری‌ها با عمل به وعده‌های خداوند حل می‌شد.

وی گفت: رزمندگان اسلام در کارهای سخت در میدان حاضر و با عمل به وعده‌های خداوند جانشان را فدا کردند که اگر در این شرایط کنونی نیز با اخلاص به میدان می‌رفتیم، به گرفتاری‌های امروز دچار نمی‌شدیم.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: در روزهای اول انقلاب حضرت امام(ره) فرمودند نفت نباید خام‌فروشی شود در حالی که علی‌رغم برنامه‌های دولت‌های مختلف، اما از 40 سال گذشته تاکنون نفت خام‌فروشی می‌شود و این بیانگر بی‌عملی به تکالیف خود است.

وی با بیان اینکه بالاترین سرمایه انسانی در دنیا متعلق به ایران است، افزود: اگر در هر حوزه‌ای پای کار رفته و توانمندی خود را نشان داده و به وعده‌های خدا عمل کرده، قطعاً به نتیجه‌ای مطلوب می‌رسیم.

سردار فدوی بیان کرد: امروزه در خارج از مرزهای کشور هر ملتی که براساس و مبانی انقلاب اسلامی پای کار رفته‌ در برابر دشمنانشان پیروز شده‌اند.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه در حوزه‌های «سخت، نیمه‌سخت، عمق‌بخشی داخلی، عمق‌بخشی خارجی» فعالیت دارد؛ یادآور شد: در آخرین دیدار فرماندهان سپاه با رهبر معظم انقلاب اسلامی، ایشان 8 عرصه را عنوان کردند و دستور فرمودند که نباید در جایی کاری بر روی زمین بماند.

وی تصریح کرد: سپاه‌های استانی در تمام این حوزه حضور فعال داشته و باید کارها به نحو مطلوب انجام شود.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به فرمانده جدید سپاه کردستان گفت: سردار حسینی باید متوجه باشد که از همین امروز شمارش معکوس برای رفتنش آغاز می‌شود.

وی خطاب به فرمانده سابق کردستان نیز اظهار کرد: پاسداری همانند روحانیت است، هیچ وقت بازنشستگی ندارد؛ سردار رجبی به‌گونه سخن گفت که انگار می‌خواهد خانه‌نشین شود، این‌گونه نیست اگر هم خودش بخواهد، سپاه اجازه نمی‌دهد.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: سردار حسینی فرمانده جدید سپاه استان 10 سال در سپاه ایلام و قبلاً در این خطه خدمت کرده و امیدواریم امروز که توفیق خدمت در خطه کردستان نصیبش شده، عاقبت به خیر شود.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سردار رجبی نیز یکی از فرماندهان خوب سپاه است که همچنان در قرارگاه استانی شهید شهرامفر باقی خواهد ماند و در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیز از وی استفاده می‌شود.

 انتهای پیام/481/ش+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک