دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ساعت ۱۵:۲۷

شلیک مرگ به تازه عروس و داماد تهرانی داخل زانتیا / پلیس شاهکش را پیدا کرد

پدر نوعروسی که جسد وی و همسرش در خودروی زانتیا مقابل پارک پرندگان پیدا شده بود دیروز در دادگاه حاضر شد و درخواست کرد دیه دخترش به او پرداخت شود.تازه داماد پس از شلیک به تازه عروس خودش را کشته بود.
شلیک مرگ به تازه عروس و داماد تهرانی داخل زانتیا / پلیس شاهکش را پیدا کرد,

عصر دوم مرداد 97 جسد خونین یک زن و مرد جوان در خودروی زانتیا سفید مقابل پارک پرندگان تهران پیدا شد و ماموران کلانتری 136 فرجام پیگیر ماجرا شدند.بررسی ها نشان می داد هر دو با شلیک گلوله به سرشان از پا در آمده اند.

وقتی در بررسی های پلیسی یک اسلحه شاهکش داخل خودرو پیدا شد فرضیه خودکشی زوج جوان قوت گرفت.جسد این زوج به پزشکی قانونی منتقل شد و پیدا شدن یک برگه در خودرو راز مرگ مرموز این زوج را فاش کرد. تازه داماد 37ساله که دو سال از ازدواج با همسر 35ساله اش گذشته بود در نامه ای مادرزنش را مسبب قتل همسرش و خودکشی وی معرفی کرده بود. وی در نامه نوشته بود: برسد به دست مادرزنم، مسبب مرگ من و همسرم مادرزنم است، دلیل جدایی من از همسرم جدایی از عشقم، مادرزن دیدار به قیامت.

وقتی کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند تازه داماد بعد از شلیک مرگبار به سر همسرش به استقبال مرگ رفته پدر تازه عروس به دادگاه رفت و مهریه و دیه دخترش را خواست. به این ترتیب پرونده ای در شعبه 12دادگاه کیفری یک استان تهران گشوده و دستور توقیف اموال تازه داماد به عنوان مهریه زن جوان صادر شد.

دیروز پدر تازه عروس بار دیگر در دادگاه حاضر شد و گفت: دامادم دخترم را کشته است. به همین خاطر تقاضای دیه دارم. اموال دامادم به عنوان مهریه دخترم توقیف شده و می خواهم تا پدر دامادم دیه دخترم را بپردازد.

با این درخواست قضات دادگاه دستور دادند تا اموال پدر تازه داماد شناسایی شود تا آن ها درباره درخواست پدر قربانی اظهارنظر کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک