یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ساعت ۱۵:۱۰

۲۰ درصد یارانه‌بگیران خراسان شمالی از حمایت معیشتی محروم شدند

79.2 درصد از جمعیت یارانه بگیر خراسان شمالی مشمول دریافت حمایت معیشتی شدند که این موضوع نشان دهنده آن است که 20 درصد یارانه‌بگیران خراسان شمالی از حمایت معیشتی محروم شدند.
20 درصد یارانه‌بگیران خراسان شمالی از حمایت معیشتی محروم شدند,

به گزارش عصر اترک، استان خراسان شمالی به 79.02 درصد  یارانه بگیران این استان مشمول دریافت حمایت معیشتی هستند و خراسان شمالی در جایگاه دوم کشور در اجرای این طرح قرار دارد.

به گفته مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۲۲۵ هزار و ۱۱۴ هزار خانوار شهری و روستایی در خراسان شمالی، بسته کمک معیشتی دولت یا یارانه بنزین را دریافت کردند.

۲۸۴ هزار و ۲۲۱ خانوار در این استان معادل بیش از ۷۲۱ هزار نفر، هر ماه یارانه نقدی دریافت می کنند که از این تعداد، ۲۲۵ هزار و ۱۱۴ خانوار مشمول دریافت یارانه بنزین شده اند.

با وجود اینکه نرخ مشارکت اقتصادی در خراسان شمالی بالا است، اشتغال ناقص در این استان یک چالش به شمار می رود که سبب شده سرانه درآمدی خانوارها، پایین باشد

خراسان شمالی، تابستان امسال، در شاخص نرخ مشارکت اقتصادی، در جایگاه دوم استان‌های کشور قرار گرفت و البته این رقم نسبت به بهار سال جاری نیز بهبود یافته بود.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک