شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۴۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ساعت ۱۴:۲۹
امام جمعه بخش خبوشان فاروج:

نماز ابزار اصلاح فرد و جامعه بشری است

امام جمعه بخش خبوشان فاروج گفت: پیام مقام معظم رهبری در بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز در گرگان اهمیت نماز را بیان و نماز را ابزار اصلاح فرد و جامعه بشری دانسته است.
نماز ابزار اصلاح فرد و جامعه بشری است,

به گزارش عصر اترک، از فاروج حجت الاسلام والمسلمین حسن‌زاده، خطیب جمعه بخش خبوشان، در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه این هفته اظهار کرد: پیام مقام معظم رهبری در بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز در گرگان اهمیت نماز را بیان و نماز را ابزار اصلاح فرد و جامعه بشری دانسته است.

حسن زاده گفت: روش جدید دولت های غربی و آمریکا جهت تضعیف جبهه مقاومت در روزهای اخیر پروژه بی دولت سازی است که در عراق و لبنان تا حدودی موفق بودند، لذا باید توجه شود که در جمهوری اسلامی ایران نمی توانند در بین امت حزب الله و دولت رخنه ایجاد کنند.

وی ادامه داد : این سناریو غرب زمینه ایجاد وضعیت بی ثبات، ناامنی، فقدان دولت و التهاب را در کشورها فراهم می سازد که در روزهای اخیر حمایت سکاندار انقلاب اسلامی ایران از سران قوا را نمونه های روشن از تهدید دشمن و از طرفی نیز بصیرت و تیز بینی دیده بان انقلاب اسلامی باید دانست.

خطیب جمعه خبوشان بیان کرد: دولتمردان و مجلسی‌ها باید در بودجه سال آینده نسبت به کاهش وابستگی به نفت توجه ویژه‌ای داشته باشند که مورد تاکید و تایید مقام معظم رهبری از دوران مرحوم هاشمی رفسنجانی تا کنون بوده و جزو مطالبات معظم الله است.

وی گفت:  اولویت بعدی در بودجه که باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد، بحث علمی و پژوهشی است که باید به آن اهمیت ویژه‌ای داده شود، چرا که امروز جمهوری اسلامی ایران در حال جهش بزرگی در دنیاست.

حجت الاسلام حسن زاده در پایان بیان کرد: در آمریکا جنگ دو حزب ۲۰۰ ساله جمهوریخواه و دموکرات زمینه افول آمریکا را به دست ترامپ و جانسون فراهم بوده و این عمل دو روی سکه افول تمدن غرب است. آن‌ها به سقوط نزدیک تر می شوند و پیش بینی مقام معظم رهبری روز به روز به واقعیت نزدیک تر می شود.

 

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک