شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه آشخانه مطرح کرد:

حماسه ۹ دی خشم مقدس ملت ایران در برابر حرمت شکنان بود

امام جمعه آشخانه گفت: ملت ایران در ۹ دی ٨٨ خشم مقدس خود را در برابر اهانتها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب به مقدسات در روز عاشورای حسینی نشان داد.
حماسه ۹ دی خشم مقدس ملت ایران در برابر حرمت شکنان بود,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه در خطبه های نماز جمعه ۶ دی با اشاره به ولادت حضرت زینب(س)و روز پرستار،گفت: عظمت زینب کبری (س) بخاطر موضع و حرکت عظیم انسانی و  اسلامی آن بزرگوار بر اساس تکلیف الهی بوده است.
وی اظهار کرد: پرستار انسانی مهربان است که با اخلاق و رفتار خود در روند درمان بیماران باعث ایجاد روحیه و امید به زندگی می شود.
احمدزاده با اشاره به رفتار نامناسب برخی پرستاران و کارکنان مراکز درمانی با بیماران و ارباب رجوع، گفت: این برخوردها رابطه دو سویه دارد، از یک سو مراجعه کنندگان حقوقی به گردن کارکنان و مراکزدرمانی دارند که باید نوع برخوردشان موجب کاهش آلام بیماران و همراهان آنها شوند و از سوی دیگر گاهی مردم عزیز و مراجعان محترم، احترام و ادب لازم را در برخورد با کارکنان مراکز درمانی رعایت کنند.
خطیب نماز جمعه آشخانه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حماسه تاریخی ۹ دی سال ٨٨ به عنوان نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی که تا پای جان برای حفظ اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند، خاطرنشان کرد: ۹ دی روز غلبه لشکریان الهی بر لشکر شیطان بود و ملت ایران خشم مقدس خود را در برابر اهانتها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب به مقدسات در روز عاشورای حسینی نشان داد.
وی در پایان بابیان اینکه مردم در ۹ دی بار دیگر با آرمان های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دست بیعت دادند، تصریح کرد: انجام کار درست و حضور در میدان در لحظه نیاز توسط مردم در آن شرایط غبارآلود فتنه کار بزرگی بود.

انتهای پیام/ محمدرضا قاسمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک