چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ساعت ۱۴:۱۶
جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی:

فتنه ۹۸ برابر با ۹ ماه جنگ به کشور آسیب زد

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی خسارت و آسیب هایی که از سوی دشمن طی سه روز فتنه 98 به کشور وارد شد را برابر با خسارت های 9 ماه جنگ دانست.
فتنه ۹۸ برابر با ۹ ماه جنگ به کشور آسیب زد,

به گزارش عصراترک سرهنگ فرجی، جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در نشست بصیرتی به مناسب ۹دی اظهار گفت: فتنه ۸۸ فتنه ای با ماهیت سیاسی و پیوند بین نخبگان حزب گرا و بخشی از جامعه غرب گرا بود که به بهانه واهی  تقلب،بخشی از مردم غرب گرا را به خیابان ها آوردند.

وی با بیان اینکه هدف از فتنه ۸۸ رقم زدن نتیجه انتخابات در کف خیابان بود، ادامه داد:  مقام معظم رهبری در این سال اجازه ندادند که کف خیابان تعیین کننده سیاست ها باشد.

سرهنگ فرجی تقلب واهی در انتخابات را رمز آشوب گران در فتنه ۸۸ خواند و گفت: مردم با حضور در صحنه این فتنه را کور کردند و فتنه گران را شکست دادند.

وی با بیان اینکه فتنه سال ۹۶ و ۹۸ با رویکردی متفاوت برنامه ریزی شده بود، تاکید کرد: بخشی از احزاب به دنبال این بودند که بدنه ی آسیب پذیر جامعه را به فتنه گران سال ۸۸ ببندند.

 فرجی اضافه کرد: بنزین بهانه ای برای اغتشاش سال ۹۸ شد و دشمن با موج سواری براین اغتشاشات طی سه روز برابر  ۹ ماه جنگ به کشور آسیب زد.

جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به اینکه دشمنان آماده سو استفاده از هر بهانه ای هستند، گفت:  ما به عنوان نیروهای انقلاب و نظام باید حواسمان باشد تا در مسیر دشمن گام برنداریم.

سرهنگ فرجی حساب معترضان را از آشوبگران، حمله کنندگان به بانکها، بیت المال جدا خواند و افزود: نقشه دشمن براندازی است گرچه در سال ۸۸ دنبال تغییر نظام‌بودند اما در فتنه ۹۸ به دنبال این بودند که به مردم بگویند مقاومت در برابر آمریکا فایده ای ندارد و مسئولان نظام را به این نتیجه برسانند که ما باید با آمریکا سازش کنیم.

این مقام مسئول گفت : اقتصاد را نباید به ترامپ، برجام  و بیرون از مرزها وصل کرد، مسیر باید اتکا به درون باشد و اقتصاد مقاومتی فرمول همه جانبه خواهد بود.

وی افزود: حواسمان باشد همه دولتمردان ، قوای سه گانه باید در یک مسیر گام بردارند، اکنون زمان متهم کردن نیست زیرا دشمن تصمیم به براندازی نظام گرفته است.

وی یاداور شد: شاید در بحث اجراییات غفلت هایی شده است اما باید کمک کرد از این مسئله بگذریم و با تکیه بر درون این پیچ خطرناک را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک