جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ساعت ۱۳:۲۳
امام جمعه شهرستان فاروج:

۹ دی سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

امام جمعه فاروج با بیان اینکه ملت هوشیار و بیدار ما بعد از انقلاب اسلامی فتنه‌های فراوانی را پشت سر گذاشتند و همیشه از این فتنه ها سربلند بیرون آمدند، گفت: 9دی سالروز نمونه ای از بصیرت و میثاق امت با ولایت بود.
9 دی سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت است,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه فاروج در مراسم گرامی داشت سالروز حماسه 9دی و روز بصیرت اظهار کرد :  9 دی سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت است واین روز به عنوان یکی از روزهای ماندگار و یوم الله در تاریخ انقلاب اسلامی بوجود آمد و نیز هر سال به عنوان روز میثاق با ولایت توسط امت اسلامی زنده نگه داشته خواهد شد.

امام جمعه فاروج بیان کرد: در روایات نیز آمده است که مسئله فتنه به عنوان یک امتحان برای همه امت اسلامی و در همه دوران ها وجود دارد.

نوروزی در ادامه اظهار داشت: ملت هوشیار و بیدار ما بعد از انقلاب اسلامی فتنه‌های فراوانی را پشت سر گذاشتند، که عموم ملت از این فتنه ها سربلند بیرون آمدند و توانستند فتنه های زیادی را خنثی کنند.

 رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی نیز 9دی را روزی بسیار پربرکت دانست و گفت: دشمن دنبال این است تا مردم را از نظام و رهبری جداکند، لذا همانگونه که دشمن به دنبال ایجاد مصیبت است ماهم باید دنبال ایجاد بصیرت باشیم.

احمدی با بیان اینکه مفهوم بصیرت یعنی انسان درست قضایا را تشخیص بدهد و  آنچه که فهمیده است عمق بدهد، خاطرنشان کرد فهم و شناخت فرد از مفاهیم باید سطحی نباشد که این شناخت سطحی بسیار خطرناک است.

انتهای خبر/م.شادکام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک