شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ساعت ۱۴:۱۳
امام جمعه موقت شیروان:

بدبینی مردم به مسئولین بزرگترین کاری است که دشمن انجام می دهد

امام جمعه موقت شیروان با بیان اینکه دشمن به دنبال بدبین کردن مردم به مسئولین در آشوب های اخیر و فتنه ها است، گفت: بدبینی مردم به مسئولین بزرگترین کاری است که دشمن انجام می دهد.
بدبینی مردم به مسئولین بزرگترین کاری است که دشمن انجام می دهد,

به گزارش پایگاه خبری شیروان حجت الاسلام مهدی مهرپویان در بزگداشت حماسه تاریخی 9 دی در مسجد جامع شیروان اظهار کرد: بزرگترین کاری که دشمن در آشوب های اخیر و فتنه های گذشته دنبال می کرد بدبین کردن مردم به مسئولین بود.

حجت الاسلام مهرپویان تصریح کرد: دشمن با راه انداختن فتنه سال 77 و بررسی ایرادها در سال 88 با برنامه ریزی دقیق تری به میدان آمدند چرا که نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کرده بودند.

وی افزود: در فتنه 88 رهبر انقلاب به مانند امیرالمومنین 8 ماه خار در چشم و استخوان در گلو تحمل کرد تا مردم را به بصیرت برساند.

وی گفت: دشمن مجددا ایرادات سال 88 را بررسی کرد و در سال 98 با قواعد پیچیده تری از درون می خواستند امنیت ما را برهم بزنند مشابه کاری که در سوریه کردند.

امام جمعه موقت شیروان با بیان اینکه، این افعی زخم خوده هر بار با بررسی ایرادات خود در صدد آشوب جدیدی است، اظهارکرد: فتنه ها با گذشت زمان پیچیده تر و نزدیکتر اتفاق می افتد.

حجت الاسلام مهرپویان ادامه داد: تاریخی که در آن زندگی می کنیم به نقطه عطف خود رسیده است، امروز تمام جبهه ی اسلام مقابل تمام جبهه ی کفر قرار گرفته است که نیاز است شانه به شانه همدیگر و با کمک به یکدیگر این بار انقلاب را به سلامت به صاحب اصلی خودش تحویل بدهیم.

وی اضافه کرد: در شرایط حساس کنونی آحاد مردم باید با حفظ هوشیاری و شناخت، پیروی از رهبری را سرلوحه قرار دهند و وظیفه نخبگان تقویت فرهنگ دینی و تلاش برای ایجاد وحدت و حفظ وحدت کوشا است.

وی خاطرنشان کرد: دولت نیز در تقویت معرفت و ایمان مردم ، پیشگیری از نفوذ بیگانگان در بدنه ی دولت و حفظ وحدت جامعه در پرتو ولایت پذیری فعالیت کنند.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک