چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۳:۶
امام جمعه آشخانه مطرح کرد:

دشمنان بدانند که مکتب خمینی و خامنه ای، سلیمانی ها دارد

امام جمعه آشخانه با اشاره به شهادت فرمانده سپاه قدس، سرلشکر قاسم سلیمانی، گفت: ریشه ی فتنه های عراق و لبنان رسوا خواهد شد و دشمنان بدانند مکتب خمینی و خامنه ای سلیمانی ها دارد و به لطف الهی و امام زمان ، دشمن به زودی نتیجه خباثت خود را خواهد دید.
دشمنان بدانند که مکتب خمینی و خامنه ای، سلیمانی ها دارد,

به گزارش عصراترک حجت الاسلام احمدزاده خطیب نماز جمعه آشخانه در خطبه های نماز جمعه ۱۳دی با اشاره به ترور فرمانده سپاه قدس حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایت کار، گفت: حاج قاسم یک شخص نبود بلکه نماد یک تفکر و راه نورانی ، نصرت دین خدا و جهاد برای رهایی همه مظلومان عالم بود.


وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی و سرباز مخلص امام خامنه ای بود، ادامه داد: آمریکا با این اقدام بزدلانه ، شبانه و تروریستی مرتکب یک حماقت راهبردی شد. 


احمدزاده با بیان اینکه دولت خبیث آمریکا در صدد بود تا به خیال باطل خود پیروزمندانه از عراق خارج شود، تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی فصل جدیدی را در اوج گیری جبهه مقاومت ایجاد کرد؛ چرا که اتحاد جهان اسلام و جبهه مقاومت به اوج خود خواهد رسید.


امام جمعه آشخانه گفت: تروریسم جهانی به رهبری آمریکا و صهیونیسم باید از این پس با کابوس انتقام سخت مقاومت اسلامی زندگی کنند.


 وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی بنیان گذار هسته های مقاومت بین المللی اسلامی در دوران اخیر بوده است خاطر نشان کرد: انتقام از خون سردار سلیمانی  مطالبه ی جهان اسلام است.


احمدزاده ادامه داد: حشدالشعبی عراق، فاطمیون افغانستان ، زینبیون پاکستان، حزب الله لبنان، انصارالله یمن ، قوات الوطنی سوریه و مقاومت فلسطین و همه ی آزادی خواهان جهان خونخواه خون پاک و تاریخ ساز او خواهند بود.


وی با بیان اینکه برکات خون این مجاهد فداکار و یارانش بیشتر از بزرگی مصیبت فقدان آنها خواهد بود، افزود: ریشه ی فتنه های عراق و لبنان رسوا خواهد شد و دشمنان بدانند مکتب خمینی و خامنه ای سلیمانی ها دارد و به لطف الهی و امام زمان ، دشمن به زودی نتیجه خباثت خود را خواهد دید.

 

خطیب نماز جمعه آشخانه تصریح کرد: صهیونیسم خبیث بداند شهادت سردار مقاومت اسلامی زنگ زوال اسرائیل پلید را زود تر از بیست - بیست و پنج سال به صدا درآورده است.


احمدزاده با اشاره به اینکه افتخار بزرگ سردار سلیمانی این است که به دست شقی ترین و خبیث ترین دشمنان ملت ایران و جهان اسلام یعنی آمریکای جنایت کار به درجه رفیع شهادت و به آرزوی دیرینه خود رسیده است، گفت: با شهادت این سردار سرافراز، کار و راه او متوقف و بسته نخواهد شد و دشمنان بدانند که انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای این حادثه آلوده کردند.

 

انتهی پیام / محمدرضا قاسمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک