شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۴:۱
امام جمعه موقت شیروان:

شهادت سردار دل ها خون تازه ای در رگ های مقاومت تزریق کرد

امام جمعه موقت شیروان گفت: با شهادت سردار دل ها خون تازه ای در رگ های جبهه ی مقاومت تزریق شد و یقین بدانید این قضا و قدر خیر است.
شهادت سردار دل ها خون تازه ای در رگ های مقاومت تزریق کرد,

به گزارش پایگاه خبری شیروان حجت الاسلام مهدی مهرپویان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه شیروان گفت: به فرموده رهبر انقلاب اسلامی دشمن عواقب این کار خودش را پس خواهد داد و با شهادت شهید عزیز قاسم سلیمانی خون تازه ای در رگ های جبهه ی مقاومت تزریق شد و این قضا و قدر خیر است.

وی افزود: حق این شهید عزیز شهادت بود و آن هم شهادتی به دست فاسدترین دشمنان جهان و ایران.

امام جمعه موقت شیروان اظهار داشت: این شهید از زمانی که مسائل گوناگون را تشخیص داد لحظه ای از پا ننشت، در کربلای 5 این فرمانده در این عملیات بسیار مهم پس از کربلای 4 رشادت ها کرد و حتی پس از اتمام جنگ به دستور امام زمانش که خرمشهر ها در راه است در عراق و سوریه و لبنان به حسین ابن علی و خواهر بزگوارشان حضرت زینب (س) خدمت کرد.

حجت الاسلام مهرپویان با طرح سوالی مبنی بر اینکه چرا حمله به سردار دل ها صورت گرفت، گفت: اول دلیل آن اینکه پروژه های آمریکا در عراق با حضور سردار سلیمانی پیش نمی رفت، دوم اینکه پس از شکست داعش در سوریه و عراق آمریکا به دنبال احیای داعش و نفوذ آن است و امروز به دنبال پروژه بی دولتی برای احیای داعش است.

وی خاطرنشان کرد: با شهادت سردار قاسم سلیمانی انگیزه ای برای نابودی اسراییل شکل گرفته است و به تعبیر رهبر انقلاب که اسراییل 25 سال آینده را نخواهد دید از این حادثه شروع شد.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک