جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۵:۰
امام جمعه شهرستان فاروج:

سردار سلیمانی یک جریان و تفکر است

امام جمعه فاروج با بیان اینکه سردار سلیمانی یک فرد نبود، بلکه یک جریان و یک تفکر بود، گفت: سردار سلیمانی راهی نورانی و سمبلی از نصرت خدا و جهاد برای رهایی مظلومان عالم بود.
سردار سلیمانی یک جریان و تفکر است ,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه  فاروج در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اظهارکرد: از  شب گذشته جهان اسلام دچار یک مصیبت عظمی شده است چراکه سردار سرافراز اسلام سپهبد سلیمانی که عمری را در مبارزه با ظلم ، تروریسم و استکبار جهانی سپری کرد در سحرگاه امروز توسط بالگرد های تروریستی ارتش آمریکا مورد هدف قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

خطیب جمعه فاروج افزود: سردار سلیمانی یک شخصیت کم نظیر بود ایشان در طول عمر با برکتی که داشتند جزو سرداران کم نظیری بود که تمام زنگی خودش را صرف مبارزه کرد.

وی ادامه داد : نکته مهم این است که سلیمانی یک فرد نیست بلکه یک جریان، تفکر و یک راه نورانی و سمبلی از نصرت خدا و جهاد برای رهایی مظلومان عالم بود.

نوروزی افزود: دولت آمریکا با این اقدام بزدلانه و شبانه به زعم خود خواست پیروز مندانه از عراق و منطقه خارج شود اما نمیداند که شهادت سردار سلیمانی تازه آغاز راه است.

امام جمعه فاروج گفت: مسئله مهم این است که سپهبد سلیمانی تا زمانی که زنده بود برای مبارزه آمریکا، اسرائیل و دشمنان ایدئولوژیک فرهنگ اهل بیت تلاش کرد و جان خودش را نیز در این راه تقدیم کرد و حالا با شهادت او این راه تقویت می‌شود.

وی در ادامه گفت : شهادت سردار سلیمانی یک نقطه عطف و یک فصل جدیدی در مبارزه و مقاومت ملت های منطقه در مقابله با آمریکا و صهیونیسم خواهد بود.

خطیب جمعه فاروج خاطرنشان کرد: دشمنان ما و در راس آن ها آمریکا و اسرائیل از امشب خواب خوش نخواهند داشت و با کابوس انتقام رزمندگان خط مقاومت و همه ی آزادی خواهان جهان سر بر بالین ننگین خود خواهند گذاشت.

نوروزی گفت : دشمانان ما بزودی خواهند فهمید که امت اسلامی از هرچه بگذرد از انتقام خون سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی نخواهد گذشت.

انتهای خبر/م.شادکام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک