شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۵:۵۱
خطیب موقت جمعه جاجرم:

تفکر غرب زده ضررش بیشتر از خود غربیهاست

امام جمعه موقت جاجرم با بیان اینکه تفکر غرب زده ضررش بیشتر از خود غربیهاست، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی تکلیف را بر کسانی سنگین تر میکند که هنوز هم در این مملکت خود را به خواب زده اند.
تفکر غرب زده ضررش بیشتر از خود غربیهاست,

 به گزارش پایگاه خبری جاجرم حجت الاسلام مقصودی امام جمعه موقت جاجرم در خطبه های عبادی سیاسی این هفته جاجرم ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت و تلاش، شهادت که آرزوی مردان خداست را دریافت کرد.

حجت الاسلام مقصودی با بیان اینکه روزی دست انتقام از آستین بیرون خواهد آمد و انتقام حاج قاسم را خواهد گرفت افزود: همانطور که مقام معظم رهبری در پیامشان فرمودند آمریکا انتقام سختی را از جنایتش خواهد گرفت ،که این انتقام نه تنها توسط ایران بلکه توسط همه ی دوستداران حاج قاسم و کشورهای مظلوم خواهد گرفت.

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی، مالک ولایت است،مالک هیج وقت منتظر نمی ماند تا امیر المومنین دغدغه اش را بیان کند قبل از بیان دغدغه اش آن را برطرف میکرد.

حجت الاسلام مقصودی با بیان اینکه کمترین خدمت سردار سلیمانی برداشتن سایه ی داعش از سر کشورهاست، گفت: امروز حاج قاسم سلیمانی ها تکلیف مضاعفی بر دوش مردم و مسئولین گذاشتند اگر مجاهدان و مدافعان حرم نبودند معلوم نبود داعش چه بلایی سر ملت ما آورده بود

وی افزود: تفکر غرب زده ضررش بیشتر از خود غربیهاست،مواظب باشید غرب زده نشوید نباید در خواب غفلت بمانید ،شهادت حاج قاسم سلیمانی تکلیف را بر کسانی سنگین تر میکند که هنوز هم در این مملکت خود را به خواب زده اند .

خطیب جمعه جاجرم ابرازداشت:تجربه نشان داده است که ملت ایران راه حاج قاسم سلیمانی ها را ادامه خواهند داد و در این راه یک لحظه هم درنگ نخواهند کرد .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک