شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۶:۴۵

کوراش کار خراسان شمالی مدال های قهرمانی خود را به سردار سلیمانی اهدا کرد

عضو تیم ملی و قهرمان کوراش جهان گفت: با افتخار به عنوان یک ایرانی مدال طلا و نقره مسابقات جهانی کوراش در کشور کره جنوبی را به شهید سردار سپهبد سلیمانی تقدیم می کنم.
کوراش کار خراسان شمالی مدال های قهرمانی خود را  به سردار سلیمانی اهدا کرد,

الیاس اکبری عضو تیم ملی و قهرمان کوراش جهان و اهل شهرستان اسفراین در گفتگو با خبرنگار عصراترک در محکومیت ترور شهید سلیمانی با بیان اینکه این ترور در میدان جنگ رخ نداده است، اظهار داشت: این یک ترور ناجوانمردانه بود.

وی گفت: سردار سلیمانی فردی بود که در دل همه مردم جا داشت و همه اقشار جامعه وی را دوست داشتند و به عنوان نماد مقاومت می شناختند.

اکبری ، سردار سلیمانی را قهرمانی واقعی عنوان کرد و گفت: ورزشکاران نسبت به سردار سلیمانی  حس خاص دارند، ورزشکاران در یک جبهه دیگر برای کشور تلاش می کنند و ایشان در جبهه دیگری جهاد می کردند.

وی با محکوم کردن ترور شهید سلیمانی خاطر نشان کرد: هرچند سردار سلیمانی ناجوانمردانه به شهادت رسید ولی این شهادت باعث نمی شود که این راه ادامه پیدا نکند، بلکه اتحاد و همدلی مردم بیشتر خواهد شد.

این قهرمان کوراش جهان تاکید کرد: ایران باید قاطع برخورد کند زیرا سردار سلیمانی نه تنها برای ایران بلکه برای  کشورهایی همچون لبنان، سوریه، عراق، یمن و بسیاری از کشورهای دیگر حماسه آفرینی داشته و با نابودی داعش خدمت بزرگی به مسلمانان و خاورمیانه کرده است.

وی بیان کرد: آمریکائیها با ترور سردار سلیمانی از خط قرمز ایران و ملتش عبور کردند و قطعا شهادت سردار سلیمانی باعث می شود که در هرخانواده ای یک سردار سلیمانی تربیت شود.

برترین کوراش کار جهان در سال ۲۰۱۹ گفت: شهید سلیمانی یکی از نماد های مقاومت برای همه نیروهای مقاومت در سراسر جهان است و  قطعا بعد از شهادت سردار این راه ادامه خواهد یافت‌.

اکبری گفت:  من به عنوان یک قهرمان ملی که توانستم در میدان های ورزشی در کشور های مختلف پرچم کشورم را به اهتزاز در آورم و در 4 قاره دنیا موفق به کسب مدال شدم خودم را در مقابل رشادهای این عزیزان، قهرمان نمی دانم.

وی یادآور شد: قهرمانان واقعی شهدا هستند که جانشان را کف دستشان گذاشتند و  برای امنیت و آرامش ما جانشان را فدا کردند.

دارنده مدال طلا بازی های آسیایی گفت: با افتخار به عنوان  یک ایرانی و عضو کوچکی از این جامعه مدال طلای مسابقات جهانی کوراش در کشور کره جنوبی را به شهید سردار سپهبد سلیمانی تقدیم می کنم.

لازم به ذکر است که این ورزشکار و قهرمان جهان مدال طلای بازی های آسیایی ساحلی را به شهید توفیقیان اولین شهید مدافع حرم اسفراین و  مدال دومش را به خانواده شهید بنی اردلان از شهدای واقعه تروریستی در مجلس تقدیم کرده است.

انتهای پیام/ اسماعیل زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک