شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۴۲ - اذان مغرب:۱۹:۳۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ساعت ۱۲:۱۹
نمایند ولی فقیه در پادگان شهید هاشمی نژاد:

سردار سلیمانی از سربازان در گهواره امام خمینی (ره) بود

نماینده ولی فقیه در پادگان شهید هاشمی نژاد گفت: سردار سلیمانی از جمله آن سربازانی بود که خمینی کبیر در سال 42 گفت سربازان من در گهواره ها هستند.
سردار سلیمانی از سربازان در گهواره امام خمینی (ره) بود,

به گزارش پایگاه خبری شیروان، حجت الاسلام محمد یاران در مراسم یادبود و عزای سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شیروان ضمن تبریک و تسلیت به امت بزرگوار ایران اسلامی و جبهه مقاومت به ویژه خدمت بقیه الاعظم و مقام معظم رهبری و بیت معظم ایشان اظهار کرد: سردار سلیمانی از آن سربازانی است که امام خمینی ره در سال 42 گفتند که سربازان من در گهواره ها و شکم مادرانشان هستند.

وی گفت: سردار سلیمانی با محبوبیت 85 درصدی، محبوب ترین شخصیت جمهوری اسلامی در بین نیروهای نظامی بود.

نماینده ولی فقیه در پادگان شهید هاشمی نژاد اظهار داشت: سردار سلیمانی توانست نیروی فاطمیون افغان، حیدریون عراق و زینبیون پاکستان را بوجود آورد و هسته مقاومت را در بین افغانی ها، عراقی ها، سوری ها، پاکستانی ها و از همه مهمتر یمنی ها برپا کند. 

حجت الاسلام محمدیاران یادآور شد: در کمتر از بیست سال پیش افغانستان در دست طالبان بود که حمله کردند به کنسولگری ایران و اعضای کنسولگری را کشتند که این اقدام باعث شد شبکه های خارجی به شدت در بوق و کرنا کردند که قطعا ایران اقدام نظامی خواهد کرد اما در همان سال ها یک اندیشمند پاکستانی گفت: ایرانی ها مبتکر فرش هستند و رگ به رگ فرش را می بافند، مبتکر پسته هستند که تولید آن هفت سال طول می کشد و مبتکر شطرنج هستند که یک حرکت می زنند که می توانند پشت سر آن ده حرکت بزنند.

وی گفت: لذا ما مثل شیشه ایم، شیشه هرچقدر ریزتر تیزتر، مثل آتشیم هر چقدر باد بر ما بوزد گر می گیریم ما شیعه ایم.

حجت الاسلام محمد یاران در پایان خاطرنشان کرد: بخاطر ندارم برای کسی که هنوز دفن نشده است ختم بگیرند اما این از سر دل شکسته شدن دل ماست ، تردید نداریم که دست قدرتمند شیعه چنان انتقامی بگیرد که رییس جمهور غمار باز آمریکا به زباله دان تاریخ برود.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک