سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ساعت ۱۴:۱۳

تقدیم ۵ مدال قهرمانی پهلوانان خراسان شمالی به شهید قاسم سلیمانی

پنج کشتی گیر و کوراش کار پهلوان خراسان شمالی مدال قهرمانی خود را به شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به پاس رشادت هایش تقدیم کردند.
تقدیم 5 مدال قهرمانی پهلوانان خراسان شمالی به شهید قاسم سلیمانی,

به گزارش عصر اترک، پهلوانان ابراهیم ولیان، مجتبی کلانتریان، حسی اکبری، عباس جهانیان و مهدی علمی از کشتی گیران و کوراشکاران خراسان شمالی، مدال قهرمانی های خود را به پاس رشادت ها و از خود گذشتگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به این شهید بزرگوار تقدیم کردند.

بر اساس این گزارش، کشتی گیر پهلوان ابراهیم ولیان مدال برنز مسابقات کشتی سنتی قهرمانی جهان خود را، کشتی گیر پهلوان مجتبی کلانتریان مدال طلای مسابقات کشتی پهلوانی خود را که در سال 96 کسب کرده بود را به پاس مجاهدت ها، رشادت ها و از خود گذشتگی های سردار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به این شهید بزرگوار تقدیم کردند.

همچنین کشتی گیر پهلوان عباس جهانیان مدال برنز مسابقات کشتی قهرمانی جهان خود را که در سال 2016 کسب کرده بود، کشتی گیر پهلوان مهدی علمی نیز مدال طلای مسابقات کشتی قهرمانی جهان خود را و کوراش کار پهلوان حسین اکبری مدال طلای مسابقات کوراش قهرمانی آسیا را که در سال 81 کسب کرده بود را به پاس رشادت ها و از خود گذشتگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به این شهید بزرگوار تقدیم کردند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک