چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ساعت ۱۰:۲۵
واکنش روزنامه نگار آمریکایی به توئیت تهدید آمیز ترامپ؛

این تهدید فقط نشات گرفته از غرور بیش از حد یک مرد کوچولوست

«من دیگر ترامپ را در توییتر «فالو» نمی کنم، دیگر واقعا نمی توانستم تحملش کنم. اما توییت های او در مورد نابودی میراث باستانی ایران کاملا غیرقابل قبول است. هدف سیاست امریکا چیست؟ اصلا سیاستی دارند؟ یا فقط نشات گرفته از غرور بیش از حد یک مرد کوچولوست؟»
این تهدید فقط نشات گرفته از غرور بیش از حد یک مرد کوچولوست,

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید سلیمانی آمریکایی ها از طریق کشورهای مختلف جهت ایجاد واسطه برای عدم اقدام متقابل تلاش‌هایی را انجام داده اند. 

این درحالی است که ترامپ وقتی از این حادثه تروریستی صحبت می کرد با نفس نفس می زد و به طور منقطع صحبت می کرد که این موضوع استیصال و دستپاچگی رئیس جمهور آمریکا را به خوبی نشان می داد. 

 

ترامپ در پیام توئیتری جدید خود اما بازهم سعی کرده تهدید را چاشنی کار خود کند اما اینبار به مراکز فرهنگی و تاریخی کشورمان نظر داشته است. رئیس جمهور تروریست امریکا در این رابطه نوشت: «ایران به صورت جسورانه در حال صحبت کردن درباره هدف قرار دادن منافع آمریکا در انتقام از خلاص کردن جهان از رهبر تروریست‌ها که یک آمریکایی را کشته و چند نفر دیگر را خیلی بد مجروح کرده، است.»

 

 

در صورتی که ایران به هر آمریکایی یا منافع آمریکا حمله کند، آمریکا 52 سایت در داخل ایران (به نمایندگی از 52 آمریکایی که ایران سال‌ها پیش به گروگان گرفته بود) حمله خواهد کرد که برخی از آنها بسیار سطح عالی و مهم برای ایران و فرهنگ ایران  است و این اهداف و خود ایران بسیار سریع و خیلی سخت مورد هدف قرار خواهند گرفت. آمریکا تهدید بیشتری نمی‌خواهد.»

 

این رجزخوانی تو خالی ترامپ در حالی است که براساس قطعنامه 2347 سازمان ملل، حمله به اماکن فرهنگی و باستانی «جنایت جنگی» محسوب می‌شود.

 

«باربارا اسلاوین»، روزنامه نگار برجسته آمریکایی و عضو ارشد اندیشکده «شورای آتلانتیک» گفت:

 

«من دیگر ترامپ را در توییتر «فالو» نمی کنم، دیگر واقعا نمی توانستم تحملش کنم. اما توییت های او در مورد نابودی میراث باستانی ایران کاملا غیرقابل قبول است. هدف سیاست امریکا چیست؟ اصلا سیاستی دارند؟ یا فقط نشات گرفته از غرور بیش از حد یک مرد کوچولوست؟»

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک