شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ساعت ۱۱:۳۷

بجنورد، میزبان مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی خبر از میزبانی بجنورد در سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی داد.
بجنورد، میزبان مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، علی بیگ زاده در جلسه هماهنگی کشتی پهلوانی اظهار داشت: بجنورد از ۲۸ دی ماه تا دوم بهمن ماه میزبان این دوره از مسابقات جهانی خواهد بود که تاکنون ۲۵ کشور با تعداد ۹۹ ورزشکار جهت حضور اعلام آمادگی کرده اند که پیش بینی ما حضور ۳۵ کشور است.

بیگ زاده تصریح کرد: ۲۸ دی ماه ورود تیم ها به بجنورد را خواهیم داشت و شروع مسابقات ۳۰ دی ماه و مسابقه هنرهای انفرادی ورزش های زودخانه ای اول بهمن ماه و دو بهمن آغاز کشتی پهلوانی و دوم بهمن ماه هم اختتامیه مسابقات را خواهیم داشت.

وی محل برگزاری این مسابقات را دانشگاه بجنورد اعلام کرد و افزود: خوشبختانه باتوجه به اینکه مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرهنگی در محل دانشگاه بجنورد بود زیر ساخت ها تا ۹۰ درصد آماده است اما بازهم باید اقداماتی دیگر انجام شود ضمن اینکه از هیات ورزش های زورخانه ای استان هم می خواهیم مباحث فنی این دوره از مسابقات را مدیریت کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک