چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ساعت ۱۵:۴۹

پاسخ ایران به ادعاهای مقامات آمریکایی پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۷دی

پاسخ کوبنده «لاریجانی» به تهدید ترامپ/ نگرانی آمریکا از موشک‌های بالستیک ایران/ افزایش ۲۰۰ میلیون یورویی بودجه سپاه قدس در دو ماه پایان سال/ عدم صدور ویزا برای ظریف از سوی آمریکا و... در صدر اخبار مورد توجه و پر بازدید مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که میتوانید در این گزارش مرور کنید.
پاسخ ایران به ادعاهای مقامات آمریکایی پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۷دی,

به گزارش ایسنا، اولین خبر پربازدید امروز اظهارات یکی از مقامات وزارت دفاع آمریکابود که ادعا کرده است  ایران طی ۲۴ تا ۳۶ ساعت آینده اقدام تلافی‌جویانه خود در قبال ترور شهید حاج قاسم سلیمانی را عملی خواهد کرد. وی تاکید کرده است: نگرانی اصلی ما موشک‌های بالستیک ایران است. این موشک‌ها تاکنون به سکوی شلیک منتقل نشده‌اند، اما وضعیت هشدار افزایش یافته است به‌طوری که آن‌ها آماده حرکت هستند و می‌توانند طی ۲۴ ساعت در تعداد قابل توجهی شلیک شوند.

مخاطبی با نام قصاص در کامنتی برای این خبر نوشت: انتقام سخت نه انتقام معمولی. باید با شلیک همزمان ده ها موشک به همه اهداف آمریکا و اسرائیل و سعودی و اروپا باشد.

مخاطب دیگری خواسته است که ترامپ را تحویل ایرانیها بدهند.

شهروند هم با تاکید بر اینکه اقدام ایران فقط محدود به یک حمله نمی شود تا نابودی کامل استکبار ادامه دارد، نوشت: جنگ جنگ تا پیروزی.

یک مخاطب که خود را ایسنا خوان معرفی کرده است، نوشت: این اخبار برای ملتهب کردن منطقه است. انتقام سخت در راه است اما این انتقام سریع نیست.

این خبر که مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا دوشنبه آینده(۲۳ دی) قرار است به بیان سیاست‌های آمریکا در قبال ایران و اقدامات تلافی‌جویانه و انتقام سخت کشورمان پس‌از حمله تروریستی آمریکا و شهادت سپهبد سلیمان، بپردازد مورد توجه مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا قرار گرفت.

آرش در کامنتی برای این خبر نوشت: کار از این بیهوده گوییها گذشته. هزینه کاری که کردند سنگینتر از چیزیه که با این سخنرانی ها و تهدیدها بشه تغییر داد یا ازش کم کرد.

جدیدترین اظهارات "ژان ایو لودریان" وزیر امور خارجه فرانسه راجع به کاهش تعهدات برجامی ایران نیز از اخبار پربازدید امروز بود که گفت: اروپا طی روزهای آتی روند فعال سازی "مکانیزم ماشه" که می‌تواند به پایان برجام منتهی شود را، بررسی خواهد کرد.

خبر بعدی پاسخ کوبنده علی لاریجانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا بود که گفت: گویا ترامپ میان نمادهای تمدنی و کازینوهای خود فرقی قائل نیست.

سخنرانی ظریف در مجمع گفت‌وگوی تهران هم از اخبار پر بازید امروز بود که در این سخنرانی تاکید کرد: ایالات متحده آمریکا جواب قاطع و حتمی گستاخی خود را در زمان و مکانی که حداکثر درد را احساس کند خواهد گرفت، اما در این جا مایلم به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این پیام را به منطقه ارسال کنم که تهران همچنان لنگر صلح و امنیت و محور توسعه منطقه­ای خواهد ماند.

وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه همین مراسم  اعلام کرد که وزیر امور خارجه آمریکا به دبیر کل سازمان ملل گفته است که برای ظریف ویزا صادر نمی‌کنند و این نشانه ورشکستگی دولت آمریکاست.

مخاطبی به نام عباس در کامنتی برای این خبر نوشت: کشورهای جهان در مجمع عمومی سازمان ملل در خصوص جابجایی مقر سازمان ملل به یک کشور غیر متعهد ویا بیطرف مانندالجزایر،سوئد یا فنلاندیا هندو...رای گیری کنند.امریکا از وجود مقر سازمان ملل در امریکا سوء استفاده می کند.

 

خبر پر بازدید بعدی خبر تصویب طرح ۳ فوریتی اقدام متقابل ایران علیه آمریکا با رای قاطع نمایندگان بود که متن کامل این طرح را میتوانید اینجا بخوانید.

 

اعلام خبر افزایش ۲۰۰ میلیون یورویی بودجه سپاه قدس در دو ماه پایان سال هم از دیگر اخبار مورد توجه مخاطبان بود.

 

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک