یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۴۲ - اذان مغرب:۱۹:۳۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ساعت ۲۰:۲
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج مطرح کرد؛

سیلی هشتگی کاربران ایرانی پس از «سیلی موشکی»

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گفت: ترور وسیع و هدفمند اکانت‌های ایرانی برای جلوگیری از اطلاع‌رسانی در قبال ترور سردار سلیمانی است که نشان می‌دهد سیلی هَشتَگی ایرانی‌ها بعد از سیلی موشکی دردآور بوده است.
سیلی هشتگی کاربران ایرانی پس از «سیلی موشکی»,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، فرماندار شهرستان جاجرم در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در جمع پرسنل کارخانه آلومینا جاجرم برگزار شد ضمن عرض تسلیت شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اسوه اخلاق ایمان و تواضع ابراز داشت: اگر امروز ایران اسلامی در آرامش و امنیت است و اگر ایران امروز ،فراتر از مرزها تاثیرگذار است به خاطر وجود چنین عزیزان و شهیدان شاهدی همچون سردارسلیمانی می باشد.

امام جمعه شهر جاجرم نیز در این مراسم ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به بخشی از علل حضور میلیونی و گرم مردم در مراسمات برگزار شده جهت این شهید والامقام اشاره کرد و گفت: همه ما باید حسینی عمل کنیم و راه تمام نشده است و ما باید ادامه دهنده راه این شهدا و همرزمانشان باشیم .

سرهنگ مرادی معاون سیاسی فرمانده سپاه جوادالائمه استان نیز که به عنوان سخنران ویژه این مراسم بود ،ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی از تلاش همه عزیزان در جبهه اقتصادی تقدیر و تشکر کرد و ابراز داشت:  برادران عزیزی که در جبهه اقتصادی مشغول مقاومت و تلاش هستید، این کار و استقامت و مبارزه شما کمتر از حضور شما در جبهه های مقاومت نیست.

وی در ادامه سخنان خود حضور حداکثری و مشارکت آحاد ملت را در سایر جبهه ها خواستار شدند و افزود:  ۹ دی ،دهه فجر و انتخابات مجلس جبهه هایی است که حضور حداکثری را می طلبد و این حضور مهم است .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک