شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۴:۲۱
امام جمعه جاجرم:

آمریکا قابل شکست است/آنها مرد جنگ نیستند

امام جمعه جاجرم گفت: تجربه بمباران عین الاسد به ما ثابت کرد که آمریکا قابل شکست است گرچه شما مردم در 8 سال دفاع مقدس و در لبنان و یمن و سوریه دیدید که پیروزی با مقاومت است.
آمریکا قابل شکست است/آنها مرد جنگ نیستند,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، حجت الاسلام موسوی امام جمعه جاجرم در خطبه های این هفته شهر جاجرم ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا و شهادت حاج قاسم سلیمانی و همراهانش و با اشاره به انتقام سخت سپاه پاسداران ابراز داشت: پاسخ و سیلی محکم باعث خوشحالی مردم شد و درس بزرگی را به مستکبر خونخوار داد.

وی با اشاره به اقدام مجلس عراق در بیرون راندن آمریکا از عراق گفت: عزت و استقلال آنجاییست که پای استکبار از سرزمین اسلامی قطع شود و انشالله این اتفاق در عراق خواهد افتاد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به پیام حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع و بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی ابراز داشت: حضور پرشور مردم منطقه و وحدت و همدلی تمام مسلمان ها را به وجود آورد که امیدواریم این وحدت و همدلی برای همه مسائل سیاسی اتفاق بیافتد.

وی در ادامه افزود: حمایت جدی مردم از مدافع حرم که امنیت امروز ما نتیجه مقاومت سلیمانی ها در سوریه و عراق است و انتظار انتقام از دیگر پیام های حضور مردم بود.

خطیب جمعه جاجرم ضمن اشاره به ترور بزدلانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی در فرودگاه و نه در میدان جنگ گفت: شهادت این مردان خدا اولین ثمره اش معرفی آمریکا به عنوان یک تروریست دولتی در جهان است.

وی با اشاره به سخنرانی پر از استرس و اضطراب رئیس جمهور آمریکا ابراز داشت: دیدیم که آمریکا از مواضعشکوتاه آمده و تشویش و نگرانی تمام وجود او را فرا گرفته بود و با وضعیت متزلزلی مقابل دوربین ها حاضر میشد.

امام جمعه جاجرم گفت: تجربه بمباران عین الاسد به ما ثابت کرد که آمریکا قابل شکست است گرچه شما مردم در 8 سال دفاع مقدس و در لبنان و یمن و سوریه دیدید که پیروزی با مقاومت است.

وی گفت: آنها مرد جنگ نیستند و توان این را ندارند که در برابر دلیرمردان مسلمان استقامت کنند.

وی خطاب به مسئولین برای نامگذاری اماکن و خیابان ها گفت: مکان هایی را به نام سردار حاج قاسم بذاریم که در شان این مرد بزرگ باشد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه یکی از ویژگی های حاج قاسم خواندن نماز اول وقت بود افزود: نماز اول وقت موضوع بسیار مهمی است که متاسفانه در ادارات کمرنگ شدند و باید مسئولین در نماز اول وقت جماعات و جمعه شرکت کنند.

انتهای پیام/مهدی تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک