جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۶:۱۳
امام جمعه آشخانه مطرح کرد:

انتقام سخت باید موجب محو غده سرطانی اسرائیل از کره خاکی بشود

امام جمعه آشخانه با اشاره به اینکه انتقام سخت باید موجب اخراج آمریکا از غرب آسیا و تسریع در افول و زوال این شیطان بزرگ شود، گفت: این انتقام باید در نهایت به تسریع محو غده سرطانی و نجس رژیم صهیونیستی از کره خاکی بینجامد.
انتقام سخت باید موجب محو غده سرطانی اسرائیل از کره خاکی بشود,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام احمدزاده خطیب نماز جمعه آشخانه در خطبه های نماز جمعه ۲۰ دی با اشاره به اقدام شجاعانه و به هنگام سپاه پاسداران، بخاطر زدن سیلی سخت به آمریکا، گفت: از همه دلاورمردان هوافضای سپاه به ویژه سردار حاجی زاده تقدیر و تشکر می کنیم و یاد و نام شهید دانشمند و پدر موشکی ایران، حسن طهرانی مقدم را گرامی می داریم.
وی ضمن تقدیر از تصویب طرح سه فوریتی تروریست خواندن ارتش و وزارت دفاع آمریکا و نهادهای وابسته به آن توسط مجلس شورای اسلامی و تایید شورای محترم نگهبان، ادامه داد: از اقدام  دولت در برداشتن گام پنجم و نهایی کاهش تعهدات هسته ای و رفع کلیه محدودیت ها تشکر می کنیم و خواهان اجرای سریع این گام توسط دولت هستیم.
احمدزاده با اشاره به اینکه ویژگی هایی در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سردار سلیمانی وجود دارد که آن را از مراسم تشییع امام خمینی(ره) متمایز می کند، خاطرنشان کرد:

این تشییع در دو کشور ایران و عراق انجام گرفت که با احتساب جمعیت شرکت کننده در عراق و چند شهر ایران، این جمعیت به بیست میلیون نفر می رسد که یک رکورد تاریخی در جهان محسوب می شود.
امام جمعه آشخانه افزود: خون شهید سلیمانی و یارانش و بعد از آن تشییع باعظمت پیکرشان یک واقعه بیدار کننده و در حقیقت یک مرگ بر آمریکای میلیونی محسوب می شود.
وی با اشاره حاکم شدن فضای وحدت آفرین اربعین در تشییع پیکر این شهدا، خاطرنشان کرد: به صحنه آوردن میلیونی مردم جمهوری اسلامی بعد از گذشت چهل سال از عمر انقلاب، علاوه بر ایجاد رعب و وحشت برای دشمنان، حتی موجب غافلگیری دوستان و موافقان شد.
احمدزاده با بیان اینکه خدمت حاج قاسم با شهادتش به ایران و اسلام، صدها برابر خدمات چهل ساله اوست، خاطرنشان کرد: شهادت سردار سلیمانی ملتی که تحت فشارهای اقتصادی خارجی و بی تدبیری های سیاسی داخلی بود را به میدان جهاد کشاند و انقلاب را بیمه کرد.

وی ادامه داد: خدمتی که خون حاج قاسم سلیمانی به ایران، عراق و جبهه مستضعفین عالم کرد این بود که همه را متّحد، یکپارچه و فعّال کرد.
خطیب نماز جمعه آشخانه با اشاره به ویژگی های انتقام سخت، تصریح کرد: زمان، مکان، کیفیت و کمّیت انتقام سخت  نامعلوم بوده، نمایشی نخواهد بود و به از بین بردن چند مهره دشمن خلاصه نخواهد شد.
وی با بیان اینکه این انتقام مستمر و دائمی خواهد بود و به چند پایگاه رهبردی دشمن خلاصه نخواهد شد، گفت:  این انتقام زیرکانه و هوشمندانه خواهد بود وبه صورت مستقیم و نیابتی انجام خواهد شد.

خطیب نماز جمعه آشخانه با تاکید بر اینکه این انتقام بصورت آشکار و نیز پنهان انجام خواهد شد و تنها توسط نیروهای مسلح انجام نمی شود، اظهار کرد: این انتقام سخت باید امنیت زا و دارای بازدارندگی شدید و طولانی باشد و شامل حال اقدامات آتش به اختیار جبهه مقاومت در گستره جغرافیای جهان نیز بشود.
احمدزاده در پایان با اشاره به اینکه انتقام سخت باید موجب اخراج آمریکا از غرب آسیا و تسریع در افول و زوال این شیطان بزرگ شود، گفت: این انتقام باید در نهایت به تسریع محو غده سرطانی و نجس رژیم صهیونیستی از کره خاکی بینجامد.

انتهای پیام/ م ق

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک