شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ساعت ۱۴:۳۶
تاکنون؛

۵ تیم خارجی برای مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در خراسان شمالی وارد کشور شدند

پنج تیم خارجی از کشورهای اندونزی، هندوستان، آذربایجان، تانزانیا و اوگاندا برای حضور در مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در خراسان شمالی وارد کشور شدند.
5 تیم خارجی برای مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در خراسان شمالی وارد کشور شدند,

به گزارش عصراترک، بجنورد از ۲۸ دی ماه تا دوم بهمن ماه میزبان مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خواهد بود که تاکنون ۲۵ کشور با تعداد ۹۹ ورزشکار جهت حضور اعلام آمادگی کرده اند که پیش بینی ما حضور ۳۵ کشور در این مسابقات است.

۲۸ دی ماه ورود تیم ها به بجنورد را خواهیم داشت و شروع مسابقات ۳۰ دی ماه و مسابقه هنرهای انفرادی ورزش های زودخانه ای اول بهمن ماه و دو بهمن آغاز کشتی پهلوانی و دوم بهمن ماه هم اختتامیه مسابقات را خواهیم داشت.

محل برگزاری این مسابقات دانشگاه بجنورد است که خوشبختانه باتوجه به اینکه مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرنگی در محل دانشگاه بجنورد بود زیرساخت ها تا ۹۰ درصد آماده است اما بازهم باید اقداماتی دیگر انجام شود ضمن اینکه هیات ورزش های زورخانه ای استان نیز مباحث فنی این دوره از مسابقات را مدیریت خواهند کرد.

تاکنون تیم های اندونزی، هندوستان و آذربایجان امروز برای شرکت در رقابت های کشتی پهلوانی به میزبانی بجنورد وارد فرودگاه امام خمینی تهران شدند.

همچنین پیش از این کشور تانزانیا و اوگاندا نمایندگانشان را به ایران فرستاده بودند.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک