سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ساعت ۱۹:۳۲
رئیس هئیت نظارت بر انتخابات خراسان شمالی:

نتایج بررسی داوطلبان بهارستان فردا اعلام می شود

رئیس هئیت نظارت بر انتخابات خراسان شمالی از اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ابتدای وقت اداری خبر داد و گفت: صبح فردا نتایج از طریق فرمانداری ها و داوطلبان اعلام می شود.
نتایج بررسی داوطلبان بهارستان  فردا اعلام می شود,

به گزارش عصر اترک، عابدین عابدی مقدم رئیس هئیت نظارت بر انتخابات استان در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ابتدای وقت اداری فردا به فرمانداری ها و داوطلبان اعلام می شود

 عابدی مقدم افزود:  از مجموع 140 داوطلب نام نویسی شده در استان 12 نفر انصراف دادند و 16 نفر نیز در هئیت های اجرایی رد صلاحیت شدند .

وی ادامه داد: از تعداد ۱۶ نفر افراد رد صلاحیت شده 12 نفر به این نتیجه اعتراض کردند و صلاحیت آنان نیز در هئیت های نظارت مورد بررسی قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه جریانات و گرایش های سیاسی نامزدها در تایید و یا رد صلاحیت آنان در هیات های نظارت تاثیری ندارد، گفت: عمده ترین دلیل رد صلاحیت افراد رد شده  مسائل مالی از جمله رشو، ارتشاع و یا سوء استفاده شغلی است.

وی خاطر نشان کرد: صبح فردا نتایج بررسی صلاحیت ها از طریق فرمانداری ها به نامزدها اعلام می شود، اظهار کرد: افراد رد صلاحیت شده از فردا می توانند به مدت 4 روز با حضور در فرمانداری بجنورد و یا ورزشگاه تختی تهران اعتراض خود را برای بررسی مجدد در شورای نگهبان اعلام کنند.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان تاکید کرد:  داوطلبانی که در هئیت های اجرایی و هئیت نظارت رد شده باشند دیگر اعتراض آنان مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. 

عابدی مقدم خاطر نشان کرد: شورای نگهبان نتایج نهایی داوطلبان را در نیمه دوم بهمن ماه اعلام می کند.

انتهای پیام/ گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک