یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۴۲ - اذان مغرب:۱۹:۳۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ساعت ۱۲:۲۵

سارقان حرفه ای خانه باغ های اسفراین دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری 2 نفر سارق سابقه دار با 8 فقره سرقت خبر داد .
 سارقان حرفه ای خانه باغ های اسفراین دستگیر شدند ,

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ "جاوید مهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از خانه باغ های سطح حوزه "عباس آباد" بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی عباس آباد قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با استفاده از یکسری اقدامات فنی و پلیسی و تحقیقات نامحسوس موفق به شناسائی سارقان شدند، افزود: ماموران پاسگاه انتظامی عباس آباد با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند 2 نفر سارق سابقه دار را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به 8 فقره سرقت خانه باغ های اطراف شهرستان اعتراف کردند، افزود: در نهایت متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان با تاکید بر اینکه برخورد ویژه با مجرمان و هنجارشکنان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست تا به توصیه های پلیس در خصوص مسائل ایمنی پیشگیری از سرقت توجه کنند و در صورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/ اسماعیل زاده 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک