شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ساعت ۱۲:۵۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خبر داد:

نباید خدمات ۴۰ ساله سپاه را با یک خطای انسانی زیرسوال برد/ دشمن تحمل حضور میلیونی در صحنه را ندارد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: سپاه و نیروهای مسلح در طول این چهل ساله خدمات زیادی را به کشور عرضه داشته اند و با یک اشتباه و خطای انسانی نباید آنها را زیر سوال برد.
نباید خدمات 40 ساله سپاه را با یک خطای انسانی زیرسوال برد/ دشمن تحمل حضور میلیونی در صحنه را ندارد,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر در جمع اصحاب رسانه استان با اشاره به اینکه دهه فجر امسال با سال های گذشته متفاوت است، اظهار کرد: با وارد شدن به چله دوم انقلاب بیانیه مقام معظم رهبری تکلیف ما را برای این مرحله روشن کرده است.

وی ادامه داد: 40 سال از انقلاب اسلامی ایران با تمام فراز و نشیب هایش سپری شده، تجربه های مهمی در حوزه های مختلف علم و تحقیق و فناوری، دانش بنیان، سیاسی و اقتصادی کسب کرده ایم، ملت ایران 40 سال است با طراوت و نشاط در صحنه های سیاسی دیده می شوند.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی پیشرفت های زیادی داشته ایم، گفت: شعار " ما می توانیم"  را به نمایش گذاشته ایم، حرکت چله دوم انقلاب باید یک حرکت توسعه ای، تکاملی و انسانی و معنوی باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در این چهل ساله خدمات بزرگی به کشورو مردم شده که نباید آنها را فراموش کرد.

وی یادآور شد: امروز با گذشت 41 سال از عمر انقلاب باید نسل جدید که آن روزها را ندیده اند به انقلاب متصل کنیم زیرا تمام تلاش دشمن ایجاد گسست نسل و منقطع کردن نسل جدید با نسل گذشته است.

حجت السلام یعقوبی با بیان اینکه مردم ما اهل تحلیل و بصیرت و درک بالای سیاسی و دینی هستند، گفت: بنابراین مسئولیت همه ما به عنوان یک وظیفه عمومی، آگاهی بخشی و تحلیل های درست و واقع بینانه است.

وی ادامه داد: مردم ایران با حضور خودجوش و میلیونی در تشییع سردار سپهبد قاسم سلیمانی رفراندومی بزرگ برگزار کردند و با این حرکت تجدید بیعتی مجدد با آرمان های امام، انقلاب و رهبری داشتند.

امام جمعه بجنورد، مردم را سرمایه های انقلاب خطاب کرد و گفت: مردم در این حرکت میلیونی گفتند ما هستیم مسئولان شما محکم پای کار باشید.

حجت الاسلام یعقوبی اضافه کرد: در چهل و یکمین سالگرد انقلاب بار دیگر باید این عزت را به رخ دنیا بکشیم، دشمن حضور مردم را در تشییع حاج قاسم سلیمانی دید و تحمل دیدن این صحنه های قدرتمند و عزتمند را ندارد، مراقب باشید زیرا هر گونه توطئه ای  که لازم باشد دشمن تدارک خواهد دید تا این شکوه به وجود آمده را خدشه دار کند.

وی خاطر نشان کرد: ما نمی گوییم نظام صد در صدی است و هیچ گونه نقطه ضعفی ندارد بلکه این نیز یک نظام انسانی و مدیریت غیرمعصوم است، قطعا خطا و لغزش هایی وجود دارد، اما این به معنای شکست نظام نیست، بلکه غفلت است که باید برطرف شود.

 

حادثه هواپیما پشت صحنه هایی دارد که تاریخ روشن خواهد کرد

حجت السلام یعقوبی با بیان اینکه حادثه هواپیما پشت صحنه هایی دارد که تاریخ روشن خواهد کرد، گفت: این که در آن روز گفته شده پروازها را کم کنید یا نباشد و یا اینکه چرایی لغو نشدن پروازها و یا اینکه چه کسانی زیر بار لغو پروازها نرفتند و نگذاشتند پروازها تعطیل شود این ها مهم است کم کم روشن خواهد شد.

وی بیان داشت: برخی  خوشحال شدند که آثار راهپیمایی های میلیونی تمام شد و از بین رفت در حالی که اینگونه نیست ما آنقدر به دشمن گل زده ایم که حد و حدود ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: سپاه و نیروهای مسلح در طول این چهل ساله خدمات زیادی را به کشور عرضه داشته اند و با یک اشتباه و خطای انسانی نباید آنها را زیر سوال برد.

وی یادآور شد: در تمامی جهان هواپیماهای زیادی سقوط می کنند که خیلی ها با اعلام نقص فنی قضیه را تمام می کنند، در کشور هم مسئولان می توانستند پنهان کاری کنند، اما نظام ما صداقت دارد و خطای بوجود آمده را رسانه ای می کند و دلیل تاخیر در اطلاع رسانی نیز اعلام می کند.

حجت السلام یعقوبی با اشاره به اینکه خیلی ها از ایجاد این سوژه جدید ذوق زده شدند و می خواهند همه چیز را زیر سوال ببرند، گفت: خیلی مراقب باشید این همه خدمات نیروهای مسلح جلوی روی ما هست تشکر می کنیم ولی خطای انسانی باید ریشه یابی شود، نباید این مسائل در نظام جمهوری اسلامی ایران پیش بیاید.

حجت السلام یعقوبی خاطر نشان کرد: دهه فجر را جدی بگیرید، سال گذشته 10 شب 40 مسجد امسال 10 شب در 41 مسجد برنامه هایی برای روشنگری براساس دستورالعمل های بیانیه گام دوم انقلاب در دستور کار قرار دهید و دهه فجر باشکوه و 22 بهمن پرقدرتی را به رخ دنیا بکشیم و همه پاسدار خون شهدا باشیم.

انتهای پیام/ رحمانی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک