چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ساعت ۹:۴۱
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اعلام کرد:

آمادگی ۸۰ مرکز نیکوکاری خراسان شمالی جهت جمع آوری کمک برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: 80 مرکز نیکوکاری در سطح خراسان شمالی و ادارات سطح استان آمادگی دریافت کمک های مردمی برای ارسال به استان سیل زده سیستان و بلوچستان را دارند.
آمادگی 80 مرکز نیکوکاری خراسان شمالی جهت جمع آوری کمک برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان,

مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در گفتگو با عصراترک، با اشاره به راه‌های ارتباطی کمیته امداد برای دریافت وجوه نقدی و غیر نقدی هم‌وطنان برای کمک به مردم مناطق سیل‌زده گفت: دفاتر کمیته امداد آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی هموطنان هستند.

وی اضافه کرد: 80 مرکز نیکوکاری در سطح خراسان شمالی و ادارات سطح استان آمادگی دریافت کمک های مردمی برای ارسال به استان سیل زده سیستان و بلوچستان را دارند.

الهی راد در رابطه با راه‌های ارتباطی کمیته امداد برای دریافت وجوه نقدی بیان کرد: هموطنانی که قصد کمک به مردم مناطق سیل زده را دارند می‌توانند از طریق شماره کارت 6037997950090610 بانک ملی و شماره حساب 0110769749001 با کد شناسه 880320508 کمک‌های نقدی خود را به دست مردم مناطق سیل زده واریز کنند.

وی گفت: همچنین کمک های غیر نقدی شان از جمله پتو، آب معدنی، موادغذایی  و ... را به مراکز نیکوکاری و ادارات سطح استان تحویل دهند.

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک