شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ساعت ۹:۵۳
فرماندار مانه و سملقان مطرح کرد:

نبود راه روستایی در مانه و سملقان، ۱۷ سال پس از شهرستان شدن

فرماندار مانه و سملقان با اشاره به گذشت ۱7 سال از ارتقای این منطقه به شهرستان، گفت: همچنان برخی از روستاهای شهرستان راه دسترسی ندارند که این یک مشکل زیرساختی محسوب می شود.
نبود راه روستایی در مانه و سملقان،  ۱7 سال پس از شهرستان شدن ,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان، محمودرضا معموری فرماندار مانه و سملقان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره به خسارت هایی که سیل در ابتدای امسال به راه و ابنیه شهرستان وارد کرده است، گفت: این خسارت ها حدود چهارصد و هفتاد میلیارد تومان تخمین زده شده است که اداره کل راه وشهرسازی استان برای جبران این خسارات نتوانسته حتی یک هزار تومانی اعتبار جذب کند.
وی ادامه داد: کمیته برنامه ریزی شهرستان از محل بودجه شهرستان برای روستاهایی که راه دسترسی ندارند، مقداری بودجه تخصیص داده است.
فرماندار مانه و سملقان با اشاره به گذشت ۱۷ سال از شهرستان شدن این منطقه، خاطرنشان کرد: همچنان برخی از روستاهای شهرستان راه دسترسی ندارند که این یک مشکل زیرساختی محسوب می شود.
معموری اظهار کرد: یکی از مهمترین جلساتی که در هر شهرستان برگزار می شود و می تواند در حوزه زیرساخت و آبادانی شهرستان خروجی داشته باشد، جلسه کمیته برنامه ریزی است.
وی در رابطه با احداث پیست اسب دوانی شهرستان، گفت: دستگاههای مربوطه کار را با همکاری و هماهنگی بصورت مشترک پیش ببرند و پیگیر واگذاری زمین شوند تا کار مطالعه طرح به موقع آغاز شود .
فرماندار مانه و سملقان با اشاره به مشکلات تامین زمین برای احداث بیمارستان آشخانه، خاطرنشان کرد: مشکلات تأمین زمین با همکاری شورای شهر حل شده است و به زودی کلنگ آن زده خواهد شد.
معموری در پایان با اشاره به اختصاص اعتبار قابل توجه به استان در حوزه نوسازی مدارس، گفت: اداره آموزش و پرورش شهرستان درخواست ها و نیازهای خود را اعلام کند تا برای جذب بودجه اقدام شود.

انتهای پیام /  قاسمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک