سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ساعت ۱۳:۴۹
امام جمعه موقت شیروان:

آمریکا در منطقه غرب آسیا و کشور جایی ندارد

امام جمعه موقت شیروان گفت: راهپیمایی امروز در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تکریم خانواده های شهدای حادثه سقوط هواپیمایی اوکراین نشان خواهد داد که آمریکا در این منطقه و کشور جایی ندارد.
آمریکا در منطقه غرب آسیا و کشور جایی ندارد,

به گزارش پایگاه خبری شیروان حجت الاسلام و المسلمین محمود عزیزی در خطبه های عبادی نماز جمعه شیروان با بیان اینکه در ایام انتخابات هستیم، افزود: حواسمان باشد هر حرفی را نزنیم هر چیزی را قبول نکنیم و کلاممان بر علیه و له کسی نباشد که باعث ریختن آبروی افراد شویم.

وی افزود: حادثه تلخ سقوط هواپیمایی اوکراین، آن هم بعد از سیلی محکم و سختی که سپاه به دشمن در پایگاه عین الاسد عراق واردکرد، ذائقه مردم را تلخ کرد.

وی تصریح کرد: زمانی که  سردار سلامی و سردار حاجی زاده در برابر مردم عذر خواهی کردند مشخص شدکهخطای انسانی باعث بروز چنین حادثه ای شده است.

وی گفت: همین عذرخواهی از مردم، قول پیگیری تا کشف حقایق و پیگیری حق جانباختگان توسط قوه قضاییه مردم را آرام کرد و خطای یک نفر را به جمع نمی بندند چرا که سپاه سال هاست در ایران و منطقه جانفشانی می کند.

حجت الاسلام عزیزی خاطرنشان کرد: در همین زمان حساس عده ای از مزدوران آمریکایی در دانشگاه تجمع کردندو با حضور سفیر انگلستان در ایران  شعارهای ساختار شکنانه سر دادند که باید از سپاه انتقام گرفته شود.

وی گفت: خانواده های جانباختگان اذعان کردند که به دنبال احقاق خون فرزاندمان هستیم ولی از راه قانونی اما برخی در داخل دقت نمی کنند و جلوتر از خانواده ها حرکت می کنند.

امام جمعه موقت شیروان افزود: راهبرد ما خروج امریکا از منطقه است و خون شهدای ما با زدن عین الاسدها  تقاص نخواهد شد چون اگر امریکا نباشد این شرارت ها و خون ریزی ها نیست پس عامل همه این بدبختی ها آمریکاست .

وی ادامه داد: راهپیمایی امروز در سراسر کشور در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تکریم از خانواده شهدای سانحه هوایی و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان خواهد داد که آمریکا در این منطقه و کشور جایی ندارد.

حجت الاسلام عزیزی در پایان با اشار به سیل ویرانگر سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: سیل سیستان و بلوچستان بسیار وحشتناک بود که منجر به تخریب زیرساخت ها، روستاها و معابر عمومی شد که نیازمند کمک مسولین و مردم می باشد.

وی گفت: سپاه و ارتش هم اکنون در منطقه هستند و به مردم سیل زده خدمت رسانی می کنند انشاالله هلال احمر و سایر ارگان های مرتبط درشهرستان نیز اقدامی انجام دهند و کمک های مردمی را به سمت سیستان روانه کنند.

امام جمعه موقت شیروان با اشاره به روز هوای پاک یادآور شد: لازم است در حفظ محیط زیست  اهتمام ویژه ای داشته باشیم و باید محیط زیست را سالم و تمیز نگه داریم چرا که این امانتی است در دستان ما برای آیندگان که در حفظ ان باید کوشا باشیم.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک