چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ساعت ۱۴:۳۶
امام جمعه جاجرم:

سپاه فدایی ملت ولایت و نظام است/خون حاج قاسم آمریکا را از منطقه بیرون خواهند کرد

امام جمعه جاجرم گفت: سپاه فدایی ملت ولایت و نظام است و این را در هشت سال دفاع مقدس و حوادث گوناگون سیل و زلزله این را نشان دادند و به تعبیر امام خمینی اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
سپاه فدایی ملت ولایت و نظام است/خون حاج قاسم آمریکا را از منطقه بیرون خواهند کرد,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، حجت الاسلام موسوی امام جمعه جاجرم در خطبه های این هفته شهر جاجرم ضمن اشاره به نیاز مبرم مردم سیل زده سیستان به کمک های مردمی ابراز داشت: با توجه به اینکه در فصل سرما حضور داریم بنابرین مردم سیل زده نیازمند کمک های شما مردم هستند.

وی  گفت: بعد از نماز جمعه راهپیمایی برای اعلام حمایت از ارکان نظام بویژه سپاه پاسداران برگزار خواهد شد انشالله مردم حضور پر رنگی خواهند داشت.

حجت الاسلام موسوی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال مکر و کید علیه اسلام است و این مکر هرگز متوقف نمی شود افزود:اگر دو ویژگی داشته باشید دشمنان شکست خورده میدان هستند یک اهل مقاومت و دو تقوا داشته باشید.

خطیب جمعه جاجرم با بیان اینکه آمریکایی ها فکر کردند که با ترور سردار سلیمانی به اهدافشان دست خواهند یافت، افزود: دیدیم که شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی چه اتحادی را در کشور رقم زد و یک رفراندمی برای تایید جمهوری اسلامی در کشور رخ داد و ذات پلید آمریکایی ها برای دنیا رو شد.

امام جمعه جاجرم گفت: آنها اینقدر احمق اند که مستقیما مثل سفیر انگلیس در اغتشاشات شرکت کنند و دست پلیدشان برای مردم آشکار شد.

وی گفت: سپاه فدایی ملت ولایت و نظام است و این را در هشت سال دفاع مقدس و حوادث گوناگون سیل و زلزله این را نشان دادند و به تعبیر امام خمینی اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

حجت الاسلام موسوی گفت:خون حاج قاسم از زنده بودنش تاثیر گذارتر است و همان طور که خون شهید بهشتی بنی صدر را از کشور بیرون کرد خون حاج قاسم آمریکا را از منطقه بیرون خواهند کرد.

وی با بیان اینکه اشتباه یک فرد نباید باعث تفرقه و ناامنی در کشور شود افزود: بعد از جنگ جهانی کشورهای اروپایی جرات شلیک یک فشنگ را نداشتند اما دیدند که سپاه پاسداران اینگونه رشادت به خرج می دهند و مقابل استکبار اینچنین ایستاده اند.

انتهای پیام/ تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک