جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ساعت ۱۵:۲۸
امام جمعه شهرستان فاروج:

انتقام سخت ما از آمریکا باعث اقتدار مسلمین جهان شد

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی گفت: انتقام سخت ما از آمریکا باعث جرات دادن به نیروهای خط مقاومت، اعتماد به نفس عمومی در امت اسلامی و در یک کلام اقتدار اسلام و مسلمین را در پی داشت.
انتقام سخت ما از آمریکا باعث اقتدار مسلمین جهان شد,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه فاروج در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اظهارکرد: همه شنیدند که نیروهای مسلح بلافاصله بعد از آنکه مسئله اثابت موشک پدافند به هواپیما احراز شد، پس از بررسی های فشرده 48ساعته مسئولیت این سقوط را بر عهده گرفتند.

وی ادامه داد : در مقایسه با حادثه‌های مشابه این چنینی مدت زمانی که این مسئله به مردم اعلام و مسئولیت آن پذیرفته شد نظیر نداشت.

نوروزی گفت: صراحت نیروهای مسلح ما که بافاصله پس از بررسی کامل و به قطعیت رسیدن بیانیه دادن، مسئولیت آن را برعهده گرفتن و آمادگی کامل خود را در برابر تصمیم مسئولین نظام اعلام کردند، مثال زدنی است.

وی افزود: رسیدگی این موضوع و مسئله بر عهده مدعی العموم است، که در همین باب ریاست قوه قضائیه دستور تشکیل دادگاه ویژه دادند که هم نتیجه رسیدگی ها کامل و کارشناسی و هم حکم مقسرین احتمالی را به سمع و نظر مردم می‌رسانند.

خطیب جمعه فاروج بیان نمود: عده ای از این حادثه تلخ و احساسات مردم سوء استفاده می‌کنند. عده با فحاشی و اغتشاش قصد موج سورای بر این جریان را داشتند که سفیر انگلیس هم با آن وضع فضاحت بار در جمع اغتشاش گران بازداشت شد که نشان از این دارد چه کسانی پشت پرده این جریانات هستند.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی افزود: بعد از آنکه آن تشییع جنازه میلیونی و با عظمت از پیکر سردار رشیدمان صورت گرفت، دشمن به وحشت افتاد و خواست تا با یک اغتشاش و جریانی این موج انقلابی گری و روحیه انتقام گیری از آمریکا جهان خوار را در جامعه بشکند.

امام جمعه فاروج گفت: باید حواسمان جمع باشد تا یک وقت عده ای روی موج سوار نشوند. مبادا خدایی ناکرده در میدان دشمن بازی کنیم. این انتقام سختی هم که گرفته شد نباید تحت الشعاع قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: انتقام سخت ما از آمریکا باعث جرات دادن به نیروهای خط مقاومت، اعتماد به نفس عمومی در امت اسلامی، انهدام بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه و شکسته شدن هیمنه آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم، تضعیف پایگاه های رژیم صهیونیستی و در یک کلام اقتدار اسلام و مسلمین را در پی داشت.

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک