چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ساعت ۱۳:۱
رئیس دادگستری جاجرم خبر داد؛

بررسی وضعیت نقاط حادثه‌خیز جاجرم-امیرآباد

رئیس دادگستری جاجرم ضمن تشریح وضعیت محور جاجرم – امیرآباد و مهمترین مشکلات و مسائل مبتلابه آن بر ضرورت اتخاذ تصمیم مقتضی به منظور ساماندهی و رفع نقاط حادثه خیز این محور تأکید کرد.
بررسی وضعیت نقاط حادثه‌خیز جاجرم-امیرآباد ,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، اکبری رئیس دادگستری شهرستان جاجرم که در جمع اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان سخن می گفت، به مشکلات محور جاجرم-امیرآباد به عنوان یکی از موضوعات مهم و دستور کار این جلسه اشاره و تصریح کرد: با توجه به حجم و میزان بالای تردد خودروها در این محور و عرض کم آن متأسفانه ماهیت گزارش‌های متعدد و متکثر مردمی حکایت از وجود مشکلات اساسی و نقاط حادثه خیزی دارد که ضرورت تعریض، بازسازی و مرمت این محور را بیش از پیش به ذهن متبادر می‌سازد.

وی با تبیین اهمیت اهتمام جدی برای رسیدگی به مطالبات مردمی از منظر صیانت از حقوق عامه، یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های دستگاه قضایی در شهرستان جاجرم را پیگیری‌های جدی به منظور حل این معضل از طریق تکلیف دستگاه‌های مسئول و ذی‌ربط به ایفای وظایف و تعهدات خود دانست و بیان کرد: این اولویت به طور جدی تا حصول نتیجه مطلوب و حل مسأله کماکان در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد.

اکبری تصمیم گیری برای ایجاد زیرساخت های لازم من جمله مستحدثات و استقرار تجهیزات فنی برای پشتیبانی و آماده سازی به منظور تعریض و بهسازی بخش‌های حادثه‌خیز در محور یاد شده و تأمین روشنایی کافی در طول مسیر به عنوان مصوبات مهم این جلسه یاد و خاطرنشان کرد: هر یک از دستگاه‌های متعهد، حسب مورد ملتزم شدند ظرف ده روز اقدام لازم را انجام و نتیجه را به مقام قضایی گزارش دهند.


انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک