چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: ۲۸۲۵۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ساعت ۱۰:۶
رییس کل دادگستری خراسان شمالی مطرح کرد:

اخذ تعهد از ۶ نامزدانتخاباتی و یک فرماندار برای تخلفات انتخاباتی

رییس کل دادگستری خراسان شمالی از تذکر و اخذ تعهد از یک فرماندار و شش نامزد انتخاباتی در استان نسبت به عدم تکرار رفتارهای مخالف مقررات انتخاباتی خبر داد.
اخذ تعهد از 6 نامزدانتخاباتی و  یک فرماندار برای تخلفات انتخاباتی,

به گزارش خبرنگار عصر اترک،حجت الاسلام اسدالله جعفری، رییس کل دادگستری خراسان شمالی در جمع خبرنگاران بر لزوم رعایت اخلاق مداری و خودداری از تخریب چهره های انتخاباتی استان تاکید کرد.

حجت الاسلام جعفری در ادامه اعلام کرد: تا به کنون یک فرماندار و شش نامزد انتخاباتی در استان که رفتار آنان به گونه ای بوده است که برابر مقررات نیاز به تذکر و ارشاد داشته اند، احضار و به آنان تذکر داده شد.

وی افزود: از آنان بر عدم تکرار رفتارهای مخالف مقررات انتخاباتی تعهد گرفته شد.

وی همچنین فعالان شبکه های فضای مجازی را مخاطب قرار داد و تصریح کرد: نسبت به هر بد اخلاقی و تخریب چهره های نامزدهای انتخابات پیشرو که از سوی فعالان فضای مجازی صورت گیرد در زمینه انجام برخوردهای قانونی هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد.

حجت الاسلام جعفری یادآور شد: دادستان مرکز استان نیز در این باره طی نشستی با فعالان فضای مجازی در استان صحبت و توصیه های لازم را انجام داده است.

وی افزود: فعالان فضای مجازی استان نیز تعهد داده اند که تهدید و تخریب هیچ نامزد انتخاباتی را انجام ندهند.

وی در ادامه تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی برای انجام تبلیغات، حق استفاده از ظرفیت ها و منابع دولتی را ندارند که بر اساس قانون این اقدام ممنوع است.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی خاطر نشان کرد: دهیاران نیز حق ندارند در حمایت و یا در تخریب هیچ نامزد انتخاباتی در سطح روستاها اقدام کنند که در غیر این صورت طبق مقررات با آنان برخورد قانونی انجام می شود.

انتهای پیام/ ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک