شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ساعت ۱۳:۴۹
یادداشت

نگاهی به مشکلات روستای امیرآبادجاجرم

نبود روکش مناسب جاده امیرآباد به جاجرم وتاریکی مطلق جاده ونبود علائم هشداردهنده وسرعتگیرهای متناسب درنقاط حادثه خیز این جاده و ازهمه دردناکتر نبود پایگاه اورژانس جاده‌ی از اهم مشکلات امیر آباد است.
نگاهی به مشکلات روستای امیرآبادجاجرم,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم،شهرستان جاجرم با داشتن 3بخش وچندصد آبادی و روستا مرزهای مشترکی با دواستان پهناورکشور دارد.
بخش امیر آباد در 30کیلومتری شهر جاجرم با استان سمنان ازیک سو وخراسان رضوی ازسوی دیگر مرتبط است.
تردد بالا ی مسافرین دربخش جاده‌ای وریلی با شهر امیر آباد گره خورده است، ترددمنطقه‌ی که اگر زیر ساخت های آن برای مسافرین مهیا شود یکی از درآمدزاترین بخش های جاجرم و اشتغالزاترین مکان های شهرستان دربخش خصوصی می‌توان برشمرد.
بخش امیر آباد با کم وکاستی های مختلف و شدیدی دست وپنجه نرم می‌کند مشکلاتی که حتی به قیمت جان شهروندان منطقه تمام می‌شود.
نبود روکش مناسب جاده امیرآباد  به جاجرم  وتاریکی مطلق جاده ونبود علائم هشداردهنده وسرعت گیرهای متناسب درنقاط حادثه خیز این جاده و ازهمه دردناکتر نبود پایگاه اورژانس جاده‌ی این منطقه ازجاجرم بسیاری از مسئولان شهرستان وحتی مدیران استان خراسان شمالی را درپیش مسافرین استان های همجوار ومردم امیرآباد خجالت زده کرده است.

  اهدای چند هزارمتر زمین ازسوی اهالی در کنار جاده برای راه‌اندازی پایگاه اورژانس نشان از وجود عزم کافی برای رفع بخشی ازمشکلات رانوید می‌دهد اما باز خبر از نبود همت متولیان امر به گوش می‌رسد.

ساخت ساختمان ومحوطه ایستگاه اورژانس اگر به در بسته بودجه می‌کوبد اهالی امیرآباد این قدم را مطمئنآ به مانند همیشه برخواهند داشت وهدیه یک دستگاه آمبولانس ازسوی عنایت ومساعدت بزرگمنشانه شرکت آلومینای ایران جان بسیاری از شهروندان ومسافران این دیار لبریز از مسافر را ازمرگ توسط این تحفه نجات خواهد داد.
بهتر است بدانیم بخش امیرآباد در دوسال گذشته ٩نفر از اهالی خود رادراین جاده ازدست داده است و تسکین این غم بسیار بزرگ را بهتر است خود مردم شهرستان با کمک یکدیگر تسلای آن باشند.

انتهای پیام/ مهدی تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک