سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ساعت ۲۰:۳۴
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی:

ایران امن ترین کشور منطقه است/ رقابت ورزشکاران ۲۰ کشور با وجود تبلیغات سو دشمنان

رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: با وجود تبلیغات سو دشمنان برای نا امن نشان دادن کشور امروز شاهد برگزاری مسابقات جهانی با حضور 20 کشور در امن ترین نقطه منطقه هستیم.
ایران امن ترین کشور منطقه است/ رقابت ورزشکاران ۲۰ کشور با وجود تبلیغات سو دشمنان,

به گزارش عصر اترک،محسن مهرعلیزاده، رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در بجنورد اظهارکرد: حضور ۱۰۰ ورزشکار جهان در این دوره از رقابت‌ها مایه مباهات است.

مهر علیزاده افزود: فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون با فعالیت و عضویت بیش از ۸۵ کشور جهان بیش از ۱۵ سال سابقه را دارد.

وی گفت: برگزاری دوره های آموزشی منظم در کشورهای مختلف، ایجاد فدراسیون ملی، ایجاد کلینیک‌های داوری و مربیگری و ایجاد زورخانه در کشورهای مختلف از جمله اقدامات این فدراسیون در کشورهای عضو است.

وی با اشاره به حضور ورزشکاران مختلف در گودهای زورخانه با آداب ایرانیان خاطرنشان کرد: ورزشکاران جهان همچون آداب 3 هزارساله زورخانه وارد گود می‌شوند و مرشدها مختلف اشعار خود را به زبان فارسی برای ورزشکاران و پهلوانان می‌خوانند و این نمایشی از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی کشورمان در اقصی نقاط جهان است.

سومین دور از مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد از امروز(30 دی ماه) آغاز و تا دوم بهمن ماه ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک