دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۵:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۰۵ - اذان مغرب:۱۷:۴۶:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۷:۱۴

آیا غذای سگ و گربه با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده است؟

نماینده محلات در مجلس با بیان اینکه ۱۵۴۵ تن غذای سگ و گربه، مرکب خودکار و شامپو به کشور وارد شده است گفت: آیا این کالاها با ارز 4200 تومانی وارد شده است؟
آیا غذای سگ و گربه با ارز 4200 تومانی وارد کشور شده است؟,

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه اول بهمن) در تذکر شفاهی حین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه بسیاری از متقاضیان هنوز بسته معیشتی بنزین را دریافت نکرده‌اند که باید تدبیری برای حل این مشکل اتخاذ شود.

وی افزود: خبرهایی وجود دارد مبنی بر اینکه ۱۵۴۵ تن غذای سگ و گربه و همچنین کالاهایی چون مرکب خودکار و شامپو به کشور وارد شده است؛ سؤال آن است که آیا این کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده است؟

نماینده مردم محلات در مجلس تصریح کرد: دولت به صدا و سیما سفارش کرده که یک بسته خبری از جلسات دولت تهیه کنند. پیشنهاد ما این است که دولت هم مانند مجلس، جلسات خود را به شکل زنده پخش کند و دنبال این کارهای سفارشی نباشد.

سلیمی افزود: متأسفانه آنتن زنده از برخی برنامه‌های انقلابی گرفته شده و درخواست می کنم آقایان به سازمان صدا و سیما فشار نیاورند.

وی از وزارت خارجه خواست به دلیل استفاده مکرون از واژه جعلی به جای نام خلیج‌فارس به فرانسه تذکر دهد. 

سلیمی اظهار داشت: تصمیم AFC درباره میزبانی ایران در مسابقات فوتبال آسیایی کاملاً سیاسی است و باید ابعاد این موضوع روشن شود.

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک