دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۵:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۰۵ - اذان مغرب:۱۷:۴۶:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۷:۴۳

پاکدل: پیروزی مقابل کویت را به روح حاج قاسم تقدیم می‌کنیم/ هنوز اول راه هستیم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: پیروزی هندبال ایران مقابل کویت را به روح بزرگ حاج قاسم سلیمانی تقدیم می‌کنیم.
پاکدل: پیروزی مقابل کویت را به روح حاج قاسم تقدیم می‌کنیم/ هنوز اول راه هستیم,

علیرضا پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی تیم ملی هندبال ایران مقابل کویت در نخستین مسابقه از دور دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که توانستیم تیم کویتِ میزبان را شکست دهیم. چون می‌دانم بابت این پیروزی دل مردم شریف ایران حداقل برای لحظاتی شاد شد. ملت بزرگ ایران در این مدت اخبار بدی شنیده و نیاز بود که تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا خبر خوبی به آنها بدهیم. این پیروزی را به روح بزرگ حاج قاسم سلیمانی تقدیم می‌کنیم.

وی ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ هندبال ایران موفق شدیم در خاک کویت که سال‌ها قدرت اول هندبال آسیا بود به پیروزی برسیم. آنها 6 هزار هوادار در سالن مسابقه داشتند، اما با این حال ما توانستیم در این جو سنگین به یک پیروزی بزرگ برسیم. کشورهای عربی سبک خاصی برای حمایت از تیم‌های خود دارند اما ملی‌پوشان ایران بدون توجه به این مسائل جنگیدند و به پیروزی رسیدند.

رئیس فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: هنوز اول راه هستیم و کار اصلی باقی مانده است. همه باید همدل شوند تا در گروه مرگ با حضور قطر نایب قهرمان جهان، کره‌جنوبی نایب قهرمان آسیا و کویتِ میزبان بهترین عملکرد را داشته باشیم. امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانیم گام‌های بعدی را هم محکم برداریم. هنوز چیزی تمام نشده است و خیلی از راه مانده است تا به هدف خود برسیم. 

انتهای پیام/ش

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک