سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ساعت ۱۵:۳۰
مسئول مرکز اندیشه و همفکری و راهبردی سازمان بسیج کشور:

فعالان فضای مجازی به دور از گرایشهای سیاسی عمل کنند

مسئول مرکز اندیشه و همفکری و راهبردی سازمان بسیج کشور گفت: فعالان فضای مجازی و رسانه به عنوان یک شهروند و جوان ایرانی به دور از هر گرایش سیاسی، غیرتمندانه در این مسیر گام بردارند.
فعالان فضای مجازی به دور از گرایشهای  سیاسی عمل کنند,

به گزارش عصراترک، داوود گودرزی، مسئول مرکز اندیشه و همفکری و راهبردی سازمان بسیج کشور بعدازظهر امروز در افتتاحیه نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در خراسان شمالی با اشاره به اینکه این رویداد، حرکتی بزرگ در کشور است، اظهار کرد: در یک جنگ روانی با دشمن قرار گرفته ایم که عمده ابزار این جنگ روانی فضای مجازی و رسانه است.

وی ادامه داد: فعال رسانه ای باید واقعیت ها را ببیند و منتشر کند و در جهت پیشبرد اهداف جامعه گام بردارد.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار مقام معظم رهبری در خراسان شمالی موضوع سبک زندگی را بیان کرد، گفت: فعالان رسانه ای و هنری می توانند با ارائه یک کار هنری محتوا را به خوبی منتقل کنند.

گودرزی اضافه کرد: فعالان فضای مجازی باید با واقع بینی و صداقت پرچم داری این فضا را به خوبی داشته باشند.

مسئول مرکز اندیشه و همفکری و راهبردی سازمان بسیج کشور گفت: دشمن از جوان ایرانی و کشور ایران به گونه ای صحبت می کنند که جوان ایرانی را ناامید کند، در حالی افزایش توطئه های دشمن برعلیه کشور ایران نشان از ترس دشمن در ابرقدرت شدن ایران دارد.

وی با اشاره به اینکه جوانان به سمت تولید محتوا بروند، خاطر نشان کرد: فعالان فضای مجازی و رسانه به عنوان یک شهروند و جوان ایرانی به دور از هر گرایش سیاسی، غیرتمندانه در این مسیر گام بردارند و از کشور دفاع کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه این حوزه در عرصه هنر می تواند خیلی موثر باشد، گفت:  یک کلیپ یا پویانمایی چند دقیقه ای بیشتر از صدها ساعت سخنرانی می تواند موثر واقع شود.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک