چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ساعت ۱۸:۳۲

اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری شیروان نیازمند مشارکت تمامی دستگاه‌هاست

فرماندار شیروان در جلسه بازآفرینی شهری گفت: اجرای طرح های بازآفرینی شهری شیروان نیازمند مشارکت تمامی دستگاه هاست.
اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری شیروان نیازمند مشارکت تمامی دستگاه‌هاست,

به گزارش پایگاه خبری شیروان امین رضا مراتی با انتقاد از عملی نشدن کامل نشست‌های متعدد ستاد باز آفرینی این شهرستان گفت: اجرای طرح‌های مربوط به آن نیازمند مشارکت تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

وی افزود: هم اکنون، بیش از ۲۸ هزار نفر از شهروندان شیروان در بافت فرسوده شامل پنج محله با گستره ۳۱۰ هکتار سکونت دارند که این رقم یک‌سوم جمعیت ۸۵ هزار نفری را شامل می‌شود.

مراتی یادآور شد: ساماندهی، بهسازی و بازگشایی معابر، ساماندهی پروژه چایلق، بهسازی و تکمیل مدرسه ستارزاده، ایجاد پایگاه خدمات اجتماعی و دفتر تسهیل گری، فضای سبز و زیباسازی مبلمان شهری، خانه فرهنگ و بوستان کودک از طرح های مصوب برای بازآفرینی در بافت فرسوده شیروان است.

امین رضا مرآتی بیان کرد: باید با برگزاری نشست های فشرده و تخصصی اجرای طرح های ستاد بازآفرینی را شتاب بخشید که برای انجام آن نیازمند توجه به زیرساخت های شهری است.

وی با بیان اینکه در فضای بازآفرینی صرفا به یک پروژه موردی و خاص نخواهیم پرداخت گفت: موضوعات مربوط به اجرای طرح های بازآفرینی شهری باید د تمام ابعاد آن بررسی و تصمیم گیری شود.

مرآتی افزود: پیشنهاد می شود تا بخشی از اعتبارات دستگاه ها به تحقق برنامه های ستادبازآفرینی اختصاص یابد زیراکه سرمایه گذاری هرچه بیشتر در این زمینه بخاطر وجود بناهای تاریخی نظیر ارگ نادری می تواند به گردشگری شهرستان کمک فراوانی بکند.

وی با بیان اینکه مشکلات بافت های فرسوده زیاد است، گفت: برای اجرای بهتر و غلبه بر این مشکلات باید به توانمندی شهرستان توجه و از مردم در این زمینه کمک گرفته شود.

امسال برای بازآفرینی شهری در شیروان، ۹۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب شده بود که تاکنون بیش از ۴۰ میلیارد ریال آن تخصیص داده شده است.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک