جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ساعت ۱۵:۸
امام جمعه بخش خبوشان فاروج:

قدرت جبهه مقاومت با خون شهیدان چند برابر شده است

خطیب نماز جمعه خبوشان گفت: به زعم دشمن پس از شهادت سردار سلیمانی جمهوری اسلامی ایران در ضعف به سر می‌برد، اما برخلاف گفته آنها در حقیقت قدرت جبهه مقاومت با خون شهیدان چند برابر شد.
قدرت جبهه مقاومت با خون شهیدان چند برابر شده است,

به گزارش عصر اترک، حجت السلام و المسلمین حسن زاده خطیب جمعه خبوشان در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه‌ این هفته اظهارکرد:  طبق فرموده مقام معظم رهبری، ملت ایران باید همّت‌شان این باشد تا که قوی شوند و این اقتدار باید در همه عرصه ها به ویژه اقتصادی و فرهنگی و نظامی  انجام شود.

حسن زاده گفت: تعبیر مقام معظم رهبری از رزمندگان بدون مرز نشان از اقتدار فرزندان امام خمینی رحمت الله علیه در سپاه قدس دارد، که تا دیروز ماموریت آنها محدوده جغرافیای سرزمینی خودمان بود ولی امروز ماموریت آنها جهانی شده است.
وی افزود: این در حالی است که به زعم دشمن پس از شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی جمهوری اسلامی ایران در  ضعف به سر می‌برد، اما برخلاف گفته آنها در حقیقت قدرت جبهه مقاومت با خون شهیدان چند برابر شد.

خطیب جمعه خبوشان  اظهار داشت:  جبهه مقاومت و مردم عراق بعد از ۱۶ سال اشغال عراق با فریادهای ضد آمریکایی، خواهان بیرون راندن آمریکا از منطقه هستند.

امام جمعه خبوشان گفت: جنتلمن های تروریست با پنجه های آهنین و دستکش مخملی ۱ سال است که بدون هیچ اقدامی دم از تعهد ایران در برنامه های هسته ای می‌زنند و خود هیچ اقدامی نمی‌کنند، ما دیگر نباید به آنها اعتماد کرده و خودمان با همت مسیر را پیش ببریم.

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک