چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ساعت ۱۸:۳۳
در جلسه شورای اداری شیروان مطرح شد:

تریبونی در اختیار کاندیداها قرا نگیرد

معاون جذب و گزینش شورای سیاست گزاری ائمه جمعه کشور گفت: کار ائمه جمعه وحدت بوده است و خواهد بود، از این رو برای انتخابات پیش رو ابلاغ کرده ایم که نه تریبونی در اختیار کاندیداها قرار گیرد و نه جانبداری شود.
تریبونی در اختیار کاندیداها قرا نگیرد,

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری شیروان حجت الاسلام عباس رضوانی نسب اظهارداشت: کار ائمه جمعه وحدت بوده است و خواهد بود، از این رو برای انتخابات پیش رو ابلاغ کرده ایم که نه تریبونی در اختیار کاندیداها قرار گیرد و نه جانبداری شود.

 وی با اعلام این مطلب در جلسه شورای اداری شیروان افزود: حمایت از جریان های انقلابی از رسالت های مهم ائمه جمعه است و میزهای خدمتی که در نمازهای جمعه راه اندازی می شود خود نویدبخش جایگاه خدمت رسانی نماز جمعه است.

حجت الاسلام «عباس رضوانی نسب» با اشاره به رشادت های شهید سپهبد سلیمانی گفت: اگر می خواهیم از رشادت های سپهبد سلیمانی صحبت کنیم باید جنایت های داعش را بیان کنیم تا ببینیم شهید سلیمانی جلوی چه اتفاقات بدی را گرفت.

فرماندار شیروان نیز در این جلسه گفت: مجموعه دستگاه های اجرایی شهرستان دور از جانبداری، تمام ظرفیت خود را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه به کار گرفته اند.

«مرآتی» با تقدیر از فعالیت های حجت الاسلام «کوثری» در دوران خدمتش تاکید کرد: تعامل و همدلی خوب بین مدیران شهرستان از گذشته با محوریت امام جمعه وجود داشته و همین امر منشأ خیر و برکات زیادی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به زودی در شیروان اقدامات خوب اقتصادی کلید خواهد خورد که می تواند در زمینه های مختلف اشتغال و تولید منشأ خیر و برکت باشد.

امام جمعه جدید شیروان در این جلسه با بیان  این که کشور در شرایط خاصی در دنیا قرار گرفته است، اظهار کرد: کمک و همراهی مردم قطعاً باعث خواهد شد از بسیاری از مشکلات پیش رو بگذریم و کشورمان را از گزند آسیب ها دور نگه داریم.

حجت الاسلام «تکمیلی» امام جمعه شیروان به لزوم انجام تقوا و ترک حرام اشاره کرد و افزود: از نشانه های تقوای الهی حضور در مراسم عزاداری است و تقوا نباید منحصر به یک فرد باشد و باید در اجتماع منتشر شود.

وی گفت: جامعه، سیاست و کارهای ما باید بر مبنای تقوا باشد و وقتی جامعه ای به تقوا برسد برکات زیادی از سوی خداوند نازل خواهد شد.

وی با محکومیت اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، گفت: حضور باشکوه مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی تمام نقشه های دشمنان و آمریکا را خنثی کرد و در بسیاری از کشورها اتفاقات خوبی را رقم‌زد.

به گفته حجت الاسلام «تکمیلی»، خط و خطوط و جریان های مختلف فکری و سیاسی و همراهی و همدلی در جهت پیشبرد برنامه ها و امور باید در جای خود باشد.

در این جلسه حجت الاسلام «تکمیلی» به عنوان امام جمعه جدید شیروان معرفی شد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک