شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ساعت ۱۴:۲۵
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی خبر داد:

اعزام ۴۱۰ مبلغ به نقاط مختلف خراسان شمالی / هدف انتقام سخت خروج نظام سلطه از جنوب شرقی آسیا است

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به ضرورت و اهمیت تبیین معارف انقلاب اسلامی به خصوص برای نسل جوان در زمان فعلی کشور گفت: با این هدف 410 روحانی به مناطق مختلف استان اعزام تا به تبیین معارف و ارزش‌های انقلاب اسلامی بپردازند.
اعزام 410 مبلغ به نقاط مختلف خراسان شمالی / هدف انتقام سخت خروج نظام سلطه از جنوب شرقی آسیا است,

به گزارش عصراترک، حجت السلام علی خادمی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت دهه فجر در جمع اصحاب رسانه خراسان شمالی به شرایط خاص حاکم بر کشور در زمان فعلی اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن با تمام قوا جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برعلیه محور مقاومت و انقلاب اسلامی شروع کرده و با تمام قدرت وارد میدان شده است.

وی ادامه داد: در این راستا دستگاه های تبلیغاتی می بایست تبلیغات جنگ را برعهده بگیرد و بتواند نیاز تبلیغات زمان جنگ و دفاع را پاسخگو باشند.

حجت السلام خادمی اضافه کرد: باتوجه به حرکتی که ترامپ انجام داد و سردار سلیمانی که نماد قدرت و عظمت ملت و تجلی یک امت بود را ترور کرد، یادآور شد: اکنون زمان گرفتن انتقام سخت است و حرکت شجاعانه موشک باران سیلی سختی بود اما آنچه به عنوان هدف در انتقام سخت مدنظر است، خروج نظام سلطه از منطقه جنوب شرقی آسیا است.

این مقام مسئول با بیان اینکه دهه فجر امسال شرایط ویژه و خاصی دارد، گفت: از چندین بعد باید برنامه ها مدنظر مجریان قرار بگیرد تا بتوان پیام رسان خوبی بود پیام را به درستی به نسل جوان منتقل کرد.

حجت السلام خادمی خاطر نشان کرد: برنامه های دهه فجر سال جاری در تمامی حوزه های از جمله اعزام مبلغان ، روحانیون مستقر رنگ و نشان از جهاد، شهید و شهادت به خود گرفته است.

 وی با بیان اینکه 410 عالم و روحانی مبلغ به مناطق مختلف شهری و روستایی استان به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر اعزام می‌شوند، گفت: 260 مبلغ از قم و مشهد در این ایام وارد استان می شود و مابقی مبلغان از ظرفیت داخل استان بهره گرفته می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یادآور شد: طی برنامه ریزی ها و هماهنگی های انجام شده تاکنون اعزام دو مبلغ غیرایرانی از کشورهای نیجریه و هندوستان به خراسان شمالی نهایی شده است.

وی به برگزاری همایش مادرانه در شهرستان های بجنورد، شیروان و اسفراین و اجرای نشست های تخصصی در بیش از 100 مدرسه دخترانه خراسان شمالی در این ایام اشاره کرد.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک