شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ساعت ۱۷:۱۳

توزیع ۹۵۲ هزار پرس غذا بین هموطنان سیل‌زده توسط ۳۰ موکب اربعینی

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی از طبخ و توزیع بیش از ۹۵۰ هزار پرس غذا در بین هموطنان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان خبر داد.
توزیع ۹۵۲ هزار پرس غذا بین هموطنان سیل‌زده توسط ۳۰ موکب اربعینی,

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حسن پلارک با بیان اینکه موکب‌های اربعین پتانسیل بالایی در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ارائه خدمات به هم‌وطنان را در شرایط بحرانی دارند، اظهار کرد: پس از دستور رهبر معظم انقلاب درخصوص بسیج مردمی به‌منظور کمک‌رسانی به عزیزان سیل‌زده، 30موکب با انتقال کمک‌های مردمی به مناطق مشخص شده، از 24 دیماه شروع به خدمات‌رسانی کردند.

وی گفت: موکب‌های خدمات رسان در شهرستان و بخش‌های دلگان، جلگه چاه‌هاشم‌، چاه شور، نیکشهر، قصر قند، بنت، چابهار، کنارک، دشتیاری وپلان مستقر شدند که این خدمات رسانی تا فردا(هفتم بهمن) ادامه دارد.

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی با بیان اینکه 952هزار پرس غذا طبخ و بین هموطنان سیل زده توزیع شد‌ه است، افزود: موکب‌هایی از استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، تهران، اصفهان، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و خود استان سیستان و بلوچستان در مناطق یاد شده مستقر شدند.

پلارک خاطرنشان کرد: در این مدت 25هزار بسته غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات، چای، ماکارونی، آرد و... 8هزارتخته پتو و 100هزار قرض نان نیز در بین هموطنان سیل زده توزیع شده است.

وی با اشاره به فعالیت موکب‌ها در بخش خدمات در کنار تامین خوراک گفت: در مدت یاد شده 30  سرویس بهداشتی نیز با همت خادمان موکب‌ها ساخته شد.

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی به 10هزار نفر، توزیع 3 هزار بسته بهداشتی و 25 تن سیمان از دیگر خدمات ارائه خدمات ارائه شده توسط موکب‌های اربعینی در مناطق سیل‌زده است.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک