چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ساعت ۱۷:۴۲

کماندار کامپوند: به جهانی اعزام نشدیم سرخورده شدم/ در آسیا هم جایگاه خود را از دست دادیم

عضو تیم ملی کامپوند زنان گفت: به خاطر نبود برنامه‌ریزی و شرایط روانی که در اردوی تیم ملی کامپوند حاکم است، ترجیح می‌دهم تا مدتی از تیم ملی دور باشم.
کماندار کامپوند: به جهانی اعزام نشدیم سرخورده شدم/ در آسیا هم جایگاه خود را  از دست دادیم,

راحله فارسی در گفت وگو با ایسنا، افزود: دو سال است که عضو تیم ملی کامپوند هستم و در این مدت بهترین لحظات زندگی خود را در اردوهای تیم ملی سپری کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. با وجود این که برای رسیدن به قهرمانی جهان در مسابقات جهانی هلند سختی های زیادی را تحمل کرده بودم اما زمانی که احساس کردم فدراسیون قصد اعزام تیم کامپوند به این مسابقات را ندارد واقعا سرخورده شدم و انگیزه خود را از دست دادم.

وی گفت: در حال حاضر نیز اردوی تیم ملی کامپوند به خاطر ریکرو تعطیل شده و فکر نمی‌کنم تا المپیک 2020 توکیو فدراسیون برنامه‌ای برای کامپوند پیش بینی کرده باشد. البته این طور که شنیدم قرار است در بهمن رقابت‌های انتخابی برای کمانداران کامپوند برگزار شود تا این طور عنوان کنند که برای این تیم نیز ارزش قائل هستند.

دارنده عنوان چهارمی تیم کامپوند زنان در قهرمانی آسیا تایلند پیرامون این پرسش که آیا در انتخابی شرکت خواهید کرد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط روانی که در اردوی تیم ملی کامپوند حاکم است و برنامه خاصی برای کمانداران کامپوند وجود ندارد، فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به تیم ملی ندارم و ترجیح می‌دهم به زندگی شخصی خود بپردازم.

فارسی تصریح کرد: طی 2 سال حضورم در تیم ملی سعی کردم از خیلی چیزها چشم‌پوشی کنم تا در تمرینات به طور مداوم حضور داشته باشم اما زمانی که قرار نیست به هیچ تورنمنتی اعزام شویم و برای ورزشکار ارزش خاصی قائل نیستند، چرا باید بیش از این خود را در شرایط سخت قرار دهم.

عضو تیم ملی کامپوند زنان گفت: وقتی اعزامی وجود ندارد تنها اردونشینی فایده ندارد، آن هم اردویی که ورزشکار مجبور است بدون هیچ گونه درآمدزایی از جیب خود هزینه کند تا شاید به تورنمنتی اعزام شود.

وی در پایان گفت: متاسفانه به خاطر نبود برنامه‌ریزی درست برای تیم کامپوند جایگاه خود را در آسیا از دست دادیم و شرایط خوبی نداریم.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک