سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۷۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ساعت ۱۳:۱۱

مسابقات شطرنج کشوری در شیروان

مدیریت باشگاه شطرنج ذهن آفرین شیروان گفت: مسابقه بزرگ کشوری شطرنج از 7 الی 9 اسفند به میزبانی شیروان برگزار می شود.
مسابقات شطرنج کشوری در شیروان,

به گزارش پایگاه خبری شیروان، فیروز باقرزاده، مدیر باشگاه شطرنج ذهن آفرین شیروان در نشست هم اندیشی مسابقه بزرگ کشوری شطرنج در جمع شطرنج بازان و پیشکسوتان شطرنج شیروان اظهار داشت: مسابقه بزرگ کشوری شطرنج جام شهید سردار قاسم سلیمانی  از 7 الی 9 اسفندماه سال جاری به میزبانی شیروان برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را زنده نگه داشتن نام سردار سلیمانی دانست و افزود: به دنبال این هستیم که با همکاری سازمان ها بتوانیم مسابقه ای در خور شخصیت شهید سلیمانی و شایسته شان شهرستان به نحو احسن برگزار کنیم.

باقرزاده خاطرنشان کرد: در مجموع مبلغ 80 میلیون ریال جایزه برای شرکت کنندگان برتر در این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده است.

باشگاه شطرنج ذهن آفرین شیروان دارای مقام های بین المللی، المپیادی، کشوری، فرهنگیان و سابقه برگزاری مسابقات دانش اموزی و فرهنگی در سطح شهرستان و استان است.

حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه شهرستان نیز در نشست هم اندیشی مسابقه بزرگ کشوری شطرنج در جمع شطرنج بازان و پیشکسوتان شطرنج شیروان اظهار داشت: شطرنج یک بازی فکری و به گونه ای تمرین ذهن است و البته شطرنج یک وسیله است برای اینکه از آن در زندگی مان درس بیاموزیم.

امام جمعه شیروان افزود: این کار شما بسیار با اهمیت است و در کنار همه این ها انتخاب نام سردار سلیمانی در این مسابقات زیبنده تر است که قطعا روح این شهید بزرگوار شما را کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/حق بین

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک