جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۰:۴۲ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۰۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۵۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ساعت ۲۱:۵۱

انتقاد مدیرعامل السیلیه از بازیکنان خارجی تیمش

مدیرعامل السیلیه قطر از بازیکنان خارجی این تیم از جمله کریم انصاری‌فرد انتقاد کرد.
انتقاد مدیرعامل السیلیه از بازیکنان خارجی تیمش,

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، محمدعلی المری در واکنش به عملکرد ضعیف تیم السیلیه در فصل جاری لیگ ستارگان قطر و پذیرش شکست‌های متوالی گفت: متاسفانه بازیکنان خارجی ما را در این فصل ناکام کردند و هیچکدام از آنها سطح فنی موردانتظار را ارائه ندادند. این یکی از دلایل نتایج اخیر تیم السیلیه است، البته در دنیای فوتبال هیچ چیزی غیرممکن نیست و همچنان تا هفته پایانی با دفاع از عملکرد خوب فصل گذشته می‌خواهیم در جمع 4 تیم بالای جدول جای بگیریم.

مدیرعامل باشگاه السیلیه افزود: مدیران و کادر فنی السیلیه از رسیدن به اهداف تعیین شده در فصل جاری پس از کسب رتبه سومی فصل گذشته لیگ ستارگان قطر و کسب سهمیه آسیایی ناکام ماندند. جاه‌طلبی زیادی داشتیم اما بازیکنان خارجی به ما در این رسیدن به این اهداف کمک نکردند.

تیم السیلیه که کریم انصاری‌فرد را در اختیار دارد با پذیرش شکست برابر تیم شهر خودرو ایران از رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بازماند. السیلیه در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر نیز با اندوخته 17 امتیازی هفتم است.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک