سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۶:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ساعت ۱۰:۱۱

بلیت‌ قطارهای نوروزی مسیرهای پرتقاضا یک ساعته فروش رفت

پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از ساعت ۷ صبح امروز آغاز شد و ظرف یک ساعت کلیه مسیرهای پرتقاضا پُر شد؛ البته پیش فروش بلیت قطارهای تهران-مشهد از ساعت ۱۷ امروز آغاز خواهد شد.
بلیت‌ قطارهای نوروزی مسیرهای پرتقاضا یک ساعته فروش رفت,

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که پیش فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی از ساعت ۷ صبح امروز دوشنبه ۱۴ بهمن آغاز شده، بلیت مسیرهای پر متقاضی ظرف یک ساعت به فروش رفت و تنها برای چند مسیر امکان خرید بلیت وجود دارد.

به گفته میرحسن موسوی معاون مسافری راه آهن، پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از همه مبادی به مقاصد مختلف غیر از مشهد مقدس از صبح امروز آغاز شده بود که تا کنون بلیت‌های اینترنتی به مقاصد کلانشهرها به فروش رفته است.

وی افزود: از ساعت ۱۲ امروز نیز پیش فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی از همه مبادی غیر از تهران به مقصد مشهد مقدس نیز آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۷ به طول می‌انجامد.

معاون مسافری راه آهن یادآور شد: پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی تهران-مشهد نیز از ساعت ۱۷ امروز آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه سامانه فروش اینترنتی بلیت راه آهن ارتقا یافته و سیستم مذکور در هنگام خرید با قطعی یا کندی مواجه نمی‌شود، گفت: با توجه به اینکه ۵۰ درصد ظرفیت قطارهای نوروزی به فروش اینترنتی و ۵۰ درصد به فروش حضوری و آژانس‌ها اختصاص دارد، در صورتی که شهروندان امکان خرید اینترنتی نداشته باشند، می‌تواند از صبح سه شنبه ۱۵ بهمن با مراجعه حضوری به آژانس‌ها و دفاتر مجاز فروش بلیت قطار، اقدام به خرید بلیت سفرهای نوروزی کنند.

خاطرنشان می‌شود، ظرفیت سفرهای نوروزی در نوروز ۹۹، تعداد ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار نفر-سفر اعلام شده است.

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک