سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۶:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۸۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ساعت ۱۰:۱۱

تامین کالاهای اساسی شب عید/ تنظیم بازار با حضور موثر اصناف

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تاکید بر اهتمام مستمر وزارت صمت، در راستای تأمین کالاهای اساسی، گفت: برای تأمین میوه شب عید از تمامی ظرفیت‌های موجود در کشور به خوبی استفاده خواهد شد.
تامین کالاهای اساسی شب عید/ تنظیم بازار با حضور موثر اصناف,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی در جلسه ستاد تنظیم بازار که از طریق ویدئو کنفرانس با مسئولان استان گلستان برقرار شده بود، گفت: تمام تلاش مسئولان در ستاد تنظیم بازار، برقراری آرامش و تأمین و توزیع به موقع کالاهای مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال است و بنابراین از تمامی ظرفیت‌ها باید به منظور دستیابی به این هدف استفاده کرد.

وی با اشاره به ضرورت حضور مؤثر اصناف و تشکل‌های تولیدی و صنفی در پیاده سازی برنامه‌های تنظیم بازار شب عید افزود: تمامی واحدهای صنفی و تشکل‌های تولیدی باید همچون همیشه، یاری‌رسان وزارت صنعت در اجرای سیاست‌های در نظر گرفته شده برای تأمین و توزیع به موقع کالاها باشند و بر این اساس، شرایطی را فراهم نمایند تا کالاها به موقع، با قیمت و کیفیت مناسب به دست مصرف‌کنندگان برسد.

به گفته مدرس خیابانی، در این راستا اصناف و تشکل‌های تولیدی می‌بایست برای تنظیم بازار شب عید و تأمین به موقع کالاهای پرمصرف در این ایام از جمله آجیل، خشکبار، شیرینی، شکلات، میوه، کیف و کفش و پوشاک از تمام توان خود استفاده کرده و حتی در حوزه خدمات نیز، به بهترین نحو تلاش کنند تا خدمات پرمصرف در این ایام تأمین شود.

وی اظهار داشت: برای تأمین میوه شب عید نیز از تمامی ظرفیت‌های موجود در کشور به خوبی استفاده خواهد شد و در این راستا به منظور جلوگیری از گران‌فروشی، ستاد تنظیم بازار بر روند قیمت‌گذاری و توزیع به موقع میوه در ایام پایانی سال نیز وارد عمل خواهد شد.

مدرس خیابانی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی به موقع، دقیق و شفاف به مردم در حوزه کالاهای مورد نیاز ایام پایانی سال خاطرنشان کرد: تلاش رسانه‌های بیگانه آن است که با به راه انداختن جنگ رسانه‌ای، شیرینی شب عید را به کام مردم تلخ کنند که اما امیدوار هستیم که با اطلاع رسانی دقیق و صحیح از سوی بخش‌های مختل، مانع از این امر شویم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک