چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۸:۱۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۵:۵۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ساعت ۱۱:۵
امام جمعه شیروان:

مشکلات جامعه را هنرمندانه مدیریت کنیم

امام جمعه شیروان گفت: با همت برای تعالی فرهنگی جامعه کار کنیم که بسیاری از مشکلات جامعه را بتوانیم هنرمندانه مدیریت کنیم.
مشکلات جامعه را هنرمندانه مدیریت کنیم ,

به گزارش پایگاه خبری شیروان حجت الاسلام تکمیلی، امام جمعه شیروان  در جلسه دیدار اصحاب فرهنگ و رسانه شهرستان اظهار داشت: هنرمندان روحیه عرفانی دارند که این سبب اتصال آنان با خداوند تبارک تعالی است.

امام جمعه شیروان با اشاره به اینکه هر کاری در قالب هنر پیاده شود جاودانه می شود، گفت : بزرگترین هنرمند خداوند است و بعد از ان نیز برزگترین هنرمند عالم طبیعت پیغمبر است که بسیاری از کسانی که در زمان ایشان به دسن اسلام روی آوردند به واسطه هنرمندی پیامبر بود.

وی هنر را پایه ثابت هر کاری خواند و گفت:  هنر اصیل و سالم بهترین ابزار برای ارتباط با دیگران است حتی در موسیقی که می تواند آدم را به خدا نزدیک کند.

حجت الاسلام تکمیلی خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم  برای تعالی فرهنگی جامعه کار کنیم که بسیاری از مشکلات جامعه را هنرمندانه مدیریت کنیم تعزیه را باید توسعه دهیم و با توجه به مشکلات اجتماعی جامعه نظیر طلاق، اعتیاد و بیکاری برنامه اجرا کنیم.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک